Skocz do zawartości

Schemat budowy chłodnicy ;(


aRtiDG

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś może schemat Budowy chłodnicy ??

Dziś wyciekł cały płyn i dupa leci gdzieś po prawej stronie pod Tym najgrubszym wężem wygląda tak jak by z tej obudowy gdzieś się rozczelniła na pewno nie leci z węży ... sciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a po kij schemat ?

> wyjmuj chłodnie zalej ją wodą zatkaj wsie otwory i kukaj skąd leci, a jak z niej silka to kup nową.

> Co tu gdybac

nie był by to problem gdybym miał gdzie wyciągać chłodnice niestety ale pod blokiem tego nie zrobie jutro jade do mechaniora zobacze co zrobi ogolnie chciałem schemat aby zobaczyć czy nie ma tam jakiegoś odpowietrznika ... aby wyciągnąć chłodnice to bez ściągania zderzaka się nie obejdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to za problem chlodnie wyjac.

w punciaku wyjmowalem i gora wyjszla jak dobrze pamietam. po co zderzak sciagac ?

normalnie takie blachostki pod blokiem mozna robic. No nie przesadzajmy.

pod wężem niema raczej nic. odpowietrznik jest jeden na gorze i w gornych punktach układu są odpowietrzniki. Moze masz na chlodnicy termowłącznik wiatraka? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie porównuj Punto do Sieny gdzie masz przeważnie silnik 1.2 ... i włożysz jeszcze worek Ziemniaków bo tyle miejsca masz ... Zobacz sobie jak wygląda silnik 1.6 i zobacz jak tam jest DUŻO miejsca wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czy siak: sprawdź, czy nie uszkodziła się belka pod chłodnicą, która mogła by spowodować uszkodzenie chłodnicy.

kanał lub podjazd musisz mieć do tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak czy siak: sprawdź, czy nie uszkodziła się belka pod chłodnicą, która mogła by spowodować

> uszkodzenie chłodnicy.

> kanał lub podjazd musisz mieć do tego

Belka jest w dosyć dobrym stanie, cały czas zwracam na to uwagę wink.gifwaytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może jest pęknięty kruciec plastykowy za mocno go dokręciłeś. Chłodnicę da się wyjąć pod blokiem bez odkręcania zderzaka trzeba tylko wjechać przodem na jakieś cegły czy jak by było troszkę wyżej. Ja tam swoją tak zmieniłem i kupiłem zamiennik po dość atrakcyjnej cenie z allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.