Skocz do zawartości

Prośba o ocenę autka - tani komfortowy sedan


chemicq

Rekomendowane odpowiedzi

> Takie autko sobie jest.

> Na zdjęciach może nie widać wiele, ale może coś więcej potraficie powiedzieć niż ja widzę?

> Celowo nie umieszczam tu własnych spostrzeżeń, żeby nie sugerować...

> pzdr

> chemicq

Właśnie też mnie zaciekawił, jednak nie mam zdolności wróżenia ze zdjęć. Przebieg jest moim zdaniem podejrzanie niski biorąc pod uwagę, że auto jakby nie patrzeć służbowe. Jeśli nie chcesz dzielić się spostrzeżeniami na forum, to może mogę liczyć na priva?

Pozdrawiam,

G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mnie dziwi tak mały przebieg patrząc na to że te auta dużo jeżdżą ale skoro serwisowane w Lancii bo te auta są serwisowane z reguły bo rządowe to przecie Wszystko można sprawdzić ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> też mnie dziwi tak mały przebieg patrząc na to że te auta dużo jeżdżą ale skoro serwisowane w

> Lancii bo te auta są serwisowane z reguły bo rządowe to przecie Wszystko można sprawdzić

A włąśnie tak przy okazji - wiesz może czy ASO Lancii (Fiata) chętnie dzieli się tego typu informacjami? Czy też, szczególnie ze względu na specyficznego właściciela może chcieć coś ukryć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zdjecia sa na tyle kijowe ze musial bys miec mega kule do wrozenia zeby cos wywrozyc. Przy tym

> oswietleniu mozna by tone szpachli ukryc,.

No w sumie tak... Ale głębsza analiza opisu mi wystarczyła już chyba...

EDIT Dzięki tgp wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.