Skocz do zawartości

Wyświetlacz SCENIC II


party24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów. Wczoraj padł mi wyświetlacz, jednak obeszło się bez wizyty o mechanika. Rozebrałem licznik i ruszyłem białą (szarą) kostką i zaświeciło się. I teraz nie wiem czy ja się czepiam czy wszystko jest OK. Przesyłam fotki może któryś z was mi oceni jak to wygląda.

jakiś tekst

jakiś tekst

jakiś tekst

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam kolegów. Wczoraj padł mi wyświetlacz, jednak obeszło się bez wizyty o mechanika. Rozebrałem

> licznik i ruszyłem białą (szarą) kostką i zaświeciło się. I teraz nie wiem czy ja się czepiam

> czy wszystko jest OK. Przesyłam fotki może któryś z was mi oceni jak to wygląda.

> jakiś tekst

> jakiś tekst

> jakiś tekst

Moim zdaniem ok. Nie widzę różnicy, u mnie auto z 2004.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam kolegów. Wczoraj padł mi wyświetlacz, jednak obeszło się bez wizyty o mechanika. Rozebrałem

> licznik i ruszyłem białą (szarą) kostką i zaświeciło się. I teraz nie wiem czy ja się czepiam

> czy wszystko jest OK. Przesyłam fotki może któryś z was mi oceni jak to wygląda.

Przyczyną problemów z wyświetlaczem są zimne luty, po czym pada główny tranzystor zasilania pod wyświetlaczem.

Jeśli przyczyną jest zimny lut - problem powróci bardzo szybko. Łatwo ci to będzie stwierdzić po tym jak zegar ci się bedzie resetował i licznik zacznie nabijać dodatkowy przebieg.

Jeśli to nastąpi to polecam podejsc poważnie do tematu i niech porządny elektronik przejrzy licznik bo w pierwszej fazie wystarczy przelutować tylko elementy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się umówiłem z mechanikiem na poniedziałek. Przyzwoity serwis francowatych (tylko) za 300 PLN regenerują bez względu na usterkę. Jak rusze kostką to wszystko na jakiś czas wraca co normy. Chyba lepiej w ogóle go odłączę to nie nabije mi kilometrów. Jak na razie jestem jakieś 1000 km w plecy smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.