Skocz do zawartości

Panda nie odpala na benzynie


blondyn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po dlugiej nieobecnosci.

Mam pewien problem z odpalaniem mojego misia. Autko jest zagazowane wiec moze wam to cos pomoze.

Po dluzszym postoju po przekreceniu kluczyka slysze jak dziala wtrysk paliwa, nie ma jakis specjanych odglosow w okolicach pompy paliwa a jednak samochod nie chce na benzynce odpalic.Gdy przy odpalaniu przytrzymam gleboko pedal gazu to samochod odpali na gazie, ale po przelaczeniu na benzyne gasnie.Po kilku kilometrach jazdy na gazie przelacze na benzynke i juz jezdzi normalnie.Nie wiem, czy to jest wina zaworow, pompy, czy moze jeszcze czegos innego.Moze wam cos przyjdzie do glowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój misio robił tak samo jak stał 4tygodnie, tylko ze ja posmigałem na benzynie i palił normalnie, zatankuj moze świeżego paliwa i wlej do zbiornika ten preparat na przeczyszczenie ze stacji za jakieś 16zł i wtedy moze coś da...

Swoją drogą to moja pompa przejechała 240tyś z czego u mnie 70 i praktycznie 40% tego zrobiłem z zapaloną rezerwą lub z bardzo małą ilości paliwa i jakoś się trzymała grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mój misio robił tak samo jak stał 4tygodnie, tylko ze ja posmigałem na benzynie i palił normalnie,

> zatankuj moze świeżego paliwa i wlej do zbiornika ten preparat na przeczyszczenie ze stacji za

> jakieś 16zł i wtedy moze coś da...

Zatankowalem pod korek. Pojezdze teraz na samej benzynce i zobacze co sie bedzie dzialo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam po dlugiej nieobecnosci.

> Mam pewien problem z odpalaniem mojego misia. Autko jest zagazowane wiec moze wam to cos pomoze.

> Po dluzszym postoju po przekreceniu kluczyka slysze jak dziala wtrysk paliwa, nie ma jakis

> specjanych odglosow w okolicach pompy paliwa a jednak samochod nie chce na benzynce

> odpalic.Gdy przy odpalaniu przytrzymam gleboko pedal gazu to samochod odpali na gazie, ale po

> przelaczeniu na benzyne gasnie.Po kilku kilometrach jazdy na gazie przelacze na benzynke i juz

> jezdzi normalnie.Nie wiem, czy to jest wina zaworow, pompy, czy moze jeszcze czegos

> innego.Moze wam cos przyjdzie do glowy.

Siemanko , a myślałem że Pandke już sprzedałeś.

Napisałeś że słyszysz wtrysk czyli mam rozumieć pompe . Po przekręceniu stacyjki spod kanapy tylnej słychać bzzyt prze 2-3 sec. Mogą być faktycznie wtryski zapieczone i dopiero drgania silnika powodują że puszczają. Kup preparat do czyszczenia wtrysków i musisz trochę pobujać się na pb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Siemanko , a myślałem że Pandke już sprzedałeś.

> Napisałeś że słyszysz wtrysk czyli mam rozumieć pompe . Po przekręceniu stacyjki spod kanapy tylnej

> słychać bzzyt prze 2-3 sec. Mogą być faktycznie wtryski zapieczone i dopiero drgania silnika

> powodują że puszczają. Kup preparat do czyszczenia wtrysków i musisz trochę pobujać się na pb

Witaj.Pandziora jeszcze hula, chociaz powoli sie starzeje i zaczyna robic sie karprysna.

Wczoraj zalalem prawie do pelna pb, pojezdzilem troche i dzisiaj opdalila troche lepiej, wiec moze bedzie dobrze smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.