Skocz do zawartości

Rozpórka


matfiej

Rekomendowane odpowiedzi

> na podnośniku

ok, a mam jeszcze pytanie. Aby zamontować rozpórkę musiałem ją rozkręcić dość mocno żeby weszła na kielichy. Później dokręciłem śruby i co dalej, mam ją jeszcze trochę rozkręcić, czy może skręcić. Jaką tendencje ma punto, lubi rozłazić się na boki czy schodzić do środka hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ok, a mam jeszcze pytanie. Aby zamontować rozpórkę musiałem ją rozkręcić dość mocno żeby weszła na

> kielichy. Później dokręciłem śruby i co dalej, mam ją jeszcze trochę rozkręcić, czy może

> skręcić. Jaką tendencje ma punto, lubi rozłazić się na boki czy schodzić do środka

na podnośniku dokręcasz tak aby nie używać siły przy rozkręcaniu i kontrujesz

stawiasz na kołach i wsio

w punto przeważnie schodzą się do środka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

witam. mam pytanie w sprawie rozpórki na wahacze. chodzi mi o to ze jesli zaloze rozpórke na wahacze przy seryjnym zawieszeniu a za jakis czas zaloze sportowe obnizone zawieszenie to bede musial przerabiac ta rozpórke czy zawieszenie nie wpływa na to w żaden sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam. mam pytanie w sprawie rozpórki na wahacze. chodzi mi o to ze jesli zaloze rozpórke na

> wahacze przy seryjnym zawieszeniu a za jakis czas zaloze sportowe obnizone zawieszenie to bede

> musial przerabiac ta rozpórke

nie

> zawieszenie nie wpływa na to w żaden sposób?

wpływa dlatego montuje się rozpórkę aby nie zapadało się i trzymało odpowiednie rozstawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.