Skocz do zawartości

problem z ogrzewaniem


Klaudi0

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem że jest lato ale chrust na zimę trzeba było już zbierać.

Jak odkręcę odgrzewanie na max nie ma oszałamiającej temperatury. Wentylator chodzi więc silnik jest gorący.

Ilość płyno max więc pytanie co sie dzieje że waż który idzie do nagrzewnicy jest ciepły a ten do chłodnicy gorący.

A bym zapomniał że autko ma LPG.

Nie wiem jak powinno być bo Pańdziura jest w domu od tygodnia i muszę żonie zrobić ja jak z salonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja wiem że jest lato ale chrust na zimę trzeba było już zbierać.

> Jak odkręcę odgrzewanie na max nie ma oszałamiającej temperatury. Wentylator chodzi więc silnik

> jest gorący.

> Ilość płyno max więc pytanie co sie dzieje że waż który idzie do nagrzewnicy jest ciepły a ten do

> chłodnicy gorący.

> A bym zapomniał że autko ma LPG.

> Nie wiem jak powinno być bo Pańdziura jest w domu od tygodnia i muszę żonie zrobić ja jak z salonu.

Na jednym z węży do nagrzewnicy masz taki zaworek, służy do odpowietrzania . Odkręć korek na zbiorniku wyrównawczym i odpowietrznik , uruchom silnik i będziesz widział co jest grane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na jednym z węży do nagrzewnicy masz taki zaworek, służy do odpowietrzania . Odkręć korek na

> zbiorniku wyrównawczym i odpowietrznik , uruchom silnik i będziesz widział co jest grane.

Racja waytogo.gif

tylko wcześniej na zimnym niech sprawdzi ile ma płynu- jak mniej niż max to niech doleje do tego stanu waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.