Skocz do zawartości

Wiatr huczy i huczy...


maniac

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie powyżej 80km/h od strony kierowcy huczy uciążliwie, przy 150 nie słychać pasażera a przy 210 to nie wiem bo się martwiłem o życie zlosnik.gif ale do sedna nigdzie nie czuć powiewu, palce wtykałem miedzy słupek a drzwi i nic nie czuć, nie mam pojęcia gdzie to wieje. Kiedyś coś słyszałem o tych trójkątach lusterek, czy może tam leżeć wina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak w temacie powyżej 80km/h od strony kierowcy huczy uciążliwie, przy 150 nie słychać pasażera a

> przy 210 to nie wiem bo się martwiłem o życie ale do sedna nigdzie nie czuć powiewu, palce

> wtykałem miedzy słupek a drzwi i nic nie czuć, nie mam pojęcia gdzie to wieje. Kiedyś coś

> słyszałem o tych trójkątach lusterek, czy może tam leżeć wina?

Uszczelka przedniej szyby jest tylko ozdobna bo szyba wklejana więc raczej odpada. Sprawdź antenę jak Kolega wyżej napisał.

Ew mogą być uszczelki lusterek bocznych lub sama główna uszczelka drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Uszczelka przedniej szyby jest tylko ozdobna bo szyba wklejana więc raczej odpada. Sprawdź antenę

> jak Kolega wyżej napisał.

> Ew mogą być uszczelki lusterek bocznych lub sama główna uszczelka drzwi.

Antena raczej nie, ewidentnie to od strony kierowcy w okolicach lusterka właśnie. Tam uszczelka jest od zewnątrz czy wewnątrz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.