Skocz do zawartości

Komputer oszalał czy co ?


VOYAGER

Rekomendowane odpowiedzi

> Pyannie czy w Misiu to normalne jak jest upał komputer po nocy podaje inny stan licznika 1111 i

> pisze servis z wyświetlonym kluczykiem po odpaleniu wszystko wraca do normy Dostał udaru czy

> co

nie znam się za bardzo na zwierzętach chronionych ale w bravie miałem tak, że mi zegary wariowały. Wynikało to że, wcześniejszym właścicielem był emeryt, kobieta, nie bity no i licznik nie był cofany.

grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pyannie czy w Misiu to normalne jak jest upał komputer po nocy podaje inny stan licznika 1111 i

> pisze servis z wyświetlonym kluczykiem po odpaleniu wszystko wraca do normy Dostał udaru czy

> co

moze to taki odpowiednik migajacego wyswietlacza w actualach?

czyli albo takie "widzimisie" albo slabosc aku (bo i takie opinie slyszalem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pyannie czy w Misiu to normalne jak jest upał komputer po nocy podaje inny stan licznika 1111 i

> pisze servis z wyświetlonym kluczykiem po odpaleniu wszystko wraca do normy Dostał udaru czy

> co

ja bym obstawial moze słaby akumulator??? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pyannie czy w Misiu to normalne jak jest upał komputer po nocy podaje inny stan licznika 1111 i

> pisze servis z wyświetlonym kluczykiem po odpaleniu wszystko wraca do normy Dostał udaru czy

> co

jak masz licznik Emotion to może być powiadomienie o inspekcji serwisowej która pojawia się w zależności czy zbliża się 20 tkm od ostatniego przeglądu czy też 365 dni - zerknij po szczegóły do instrukcji waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja bym obstawial moze słaby akumulator???

U mnie w Dynamic-u, gdy wariowały zegary, migały wszystkie kontrolki łącznie z wyświetlaczem i strzelały przekaźniki pod maską to była to wina słabego akumulatora...a no i w ogóle nie chciał kręcić... Po wymianie wszystko wróciło do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U mnie w Dynamic-u, gdy wariowały zegary, migały wszystkie kontrolki łącznie z wyświetlaczem i

> strzelały przekaźniki pod maską to była to wina słabego akumulatora...a no i w ogóle nie

> chciał kręcić... Po wymianie wszystko wróciło do normy.

niby z akumulatorem wszystko jest ok kręci jak wściekły zlosnik2.gif

Ale wszystkim bardzo dziękuję za podpowiedzi smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.