Skocz do zawartości

Amba fatima


kcr518

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj moje mulher.gif podjechalo pod dom , miś jej zgasł i tu się zaczyna historia - znikło wszystko icon_eek.gif , zero świateł , kontrolek po prostu nie ma nic jakby ktoś wyjął akumulator. Światło w środku zapala się tylko w pozycji wymuszonej , bo po otwarciu drzwi już nie. Ktoś ma jakieś pomysły ??? Po prostu szok nie wiem czego szukać hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wczoraj moje podjechalo pod dom , miś jej zgasł i tu się zaczyna historia - znikło wszystko ,

> zero świateł , kontrolek po prostu nie ma nic jakby ktoś wyjął akumulator. Światło w środku

> zapala się tylko w pozycji wymuszonej , bo po otwarciu drzwi już nie. Ktoś ma jakieś pomysły

> ??? Po prostu szok nie wiem czego szukać

a klemy są na miejscu?? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wczoraj moje podjechalo pod dom , miś jej zgasł i tu się zaczyna historia - znikło wszystko ,

> zero świateł , kontrolek po prostu nie ma nic jakby ktoś wyjął akumulator. Światło w środku

> zapala się tylko w pozycji wymuszonej , bo po otwarciu drzwi już nie. Ktoś ma jakieś pomysły

> ??? Po prostu szok nie wiem czego szukać

Paaanie, masa siem któraś odkręciła i zdechło wink.gif

Ewentualnie aku padło doszczętnie, podmienialiście na próbę hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Obstawiałbym aku. Oberwały się płyty i powiedziało

Aku jest prawie nowy , zresztą już sprawdzony , masa też ok. Poza tym jak pisałem wcześniej światło w środku , pozycje i awaryjne są ok a więc wszystko co działa bez stacyjki. Nie ma prądu przed stacyjką więc pozostaje body komp frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Aku jest prawie nowy , zresztą już sprawdzony , masa też ok. Poza tym jak pisałem wcześniej światło

> w środku , pozycje i awaryjne są ok a więc wszystko co działa bez stacyjki. Nie ma prądu przed

> stacyjką więc pozostaje body komp

ja pamietam ze w pandzie w kabinie w okolicach raczki do otwierania przedniej maski szla taka wiazka kabli, zdarzalo sie ze ja zawadzalem butem, moze twojej dziewczynie sie to czasciej zdarzalo i cos sie przetarlo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odświeżając temat , podobno bez podpięcia pod kompa nic się nie dojdzie , ale tu pytanie czy bez włączonej stacyjki komputer coś przeczyta ? Bo o ile pamiętam w passacie muszę zawsze przekręcić stacyjkę jak kasują mi servis olejowy itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> odświeżając temat , podobno bez podpięcia pod kompa nic się nie dojdzie , ale tu pytanie czy bez

> włączonej stacyjki komputer coś przeczyta ? Bo o ile pamiętam w passacie muszę zawsze

> przekręcić stacyjkę jak kasują mi servis olejowy itp.

poradza sobie, dadza zasilanie z innego zrodla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.