Skocz do zawartości

przerywa 1.6


zgrywus

Rekomendowane odpowiedzi

zaczelo sie kilka dni temu, mial delikatna przywieche przy 2000 obrotow. Teraz przerywa w calym zakresie obrotow, jakby na 3 garki palil. Czyzby cewka powiedziala papa|? Dodam ze mam komplecik sagemow a przebieg 95000. Mozna to jakos sprawdzic przy pomocy fiatecuscan?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I przy włączonym i wyłączonym

Tak na odległość to...

W moim stilo resetowałem autoadaptację bez problemów(właściwie to przez przypadek). Zrobiłem to wersją, w której do rozłączania się z ECU używało się F10, po tym jak przez przypadek sobie zresetowałem, Yani(autor FES) zmienił na F11 rozłączanie się z ECU.

Porównując datę postów z historią wersji, wnoszę, że było to 2.0.

Tu masz mój prywatny mirror.

Jakiej wersji FES używasz?

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oczywiście robi się to na benzynie.

Tak ,dokładnie tak jak w uwagach. Tak czy owak trza bedzie sie zaopatrzyc w nowa cewkę. Napewno nie zginie. Bo przy padniętej sondzie czek by się świecił prawda? Zresztą odłączalem jedną i drugą i objawy takie same. Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak ,dokładnie tak jak w uwagach. Tak czy owak trza bedzie sie zaopatrzyc w nowa cewkę. Napewno nie

> zginie. Bo przy padniętej sondzie czek by się świecił prawda? Zresztą odłączalem jedną i drugą

> i objawy takie same. Dzięki za pomoc

Może jest ktoś w Częstochowie ze stilo 1.6 kto pożyczy na 15 minut cewki?

Jak nie znajdziesz nikogo to podjedź na jakiś szrot gdzie rozbierają angliki...

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ani błędu ani checka.

Mi przy szarpaniu kiedyś wywalał checka na chwilę, ale żadnego błędu nie zapisywał. Prowokowałem te szarpanie tak długo i tak intensywnie aż w końcu zapisał błąd. Wypadający zapłon na cylindrze bezbłędnie wskazał która cewka padła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dodam ze mam komplecik sagemow a przebieg 95000.

Sugeruję wymienić i to od razu komplet. Ten produkt był na tyle wadliwy, że nawet Fiat się wycofał z pierwszego montażu.

Na Twoje kolejne pytanie jakie kupić => Champion.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.