Skocz do zawartości

Pytanie o wymontowanie pokrywy skórzanej na grzałce biegów


unimor

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam, Jak wymontować pokrywę skórzane na grzałce biegów? Bo jest rozwalona? i trzeba wymienić na

> nową. I ile kosztuje nowa oryginalna? i ile kosztuje zamiennik?

czytam i sie zastanawiam o co koledze bangla albo u mnie nie bangala

zeby.GIF

zakładam że chodzi o mieszek

LINK

ja kupiłem ten i jest idealnie kolorystycznie spasowany (ciemny szary) trochę jest grubszy bo skórzany a nie jak fiat skaja.

polecam dobra cena.

chyba że chodzi o skórzaną gałkę. To sie nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, Jak wymontować pokrywę skórzane na grzałce biegów? Bo jest rozwalona? i trzeba wymienić na

> nową. I ile kosztuje nowa oryginalna? i ile kosztuje zamiennik?

jaka pokrywa skórzana na GRZAŁCE biegów ??? icon_eek.gificon_eek.gificon_eek.gif

wybacz nie skumałem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No chodzi o to jak wyjąć mieszek na dźwigni skrzyni biegów z odbudowy?

chodzi Ci po prostu o wyjęcie mieszka gałki zmiany biegów smile.gif

wiec on jest załozony od dołu na plastikowej ramce ktora sie wyrywa po prostu a od góry musisz lekko rozpruć i wyjąć.

na allegro masz mieszki, kilka osob kupowało i sa zadowoleni ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zanabyłem parę dni temu od tego użyszkodnika - 100% skóra. jakiś tekst

Prezentuje się zacnie, montaż w pół godziny, przy montażu trzeba ponacinać pięć płaskich, na 1cm, równoległych do krawędzi skóry mieszka dziurek w dolnej jego części w odległości ok. 1 cm od krawędzi - na plastikowe zatrzaski w ramce w która trzyma mieszek w konsoli. Jak wyciągniesz stary mieszek to od razu skumasz co i jak bo w starym jest tak właśnie zrobione. Trza tylko ciąć z głową, tak, żeby ci później szwy pasowały. Stary mieszek wyciągniesz podważając palcami krawędź i ostrożnie uwalniasz 5 zatrzasków w które wciśnięta jest ww. ramka znajdująca się wewnątrz mieszka. Wszystko jest banalnie proste.

Fotki nie mam, ale jest z bravo od kolegów z innego knocika wink.gifjakiś tekst

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.