Skocz do zawartości

felgi od alfy


koyotee

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się zastanawiam nad 15stkami do tego małego śmierdziela.

Jest biała, jak każda Vanna, muszę zmienić koła (jak już uszczelnię silnik i znajdę jakieś niższe sprężyny). Poczytałem trochę i już wiem, że jeśli 15stki to 6-6,5 cala szerokości żeby nie było problemów.

Na allegro jest sporo tanich felg od alfy (tarcze telefoniczne jak ja to nazywam) i się zastanawiam czy to by się przypadkiem nie komponowało dobrze po przemalowania na biało lub czarno (tylko te dwa kolory felg wchodzą w grę). Oczywiście mam świadomość ET, dystans 15mm musi wjechać. Widział ktoś już taki wynalazek czy będę pierwszy z moją pandą black&white?

szukałem czegoś bardziej sportowego w stylu OZ superturismo, ale nie ma żadnych z rozstawem 4x98 w rozsądnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak się zastanawiam nad 15stkami do tego małego śmierdziela.

> Jest biała, jak każda Vanna, muszę zmienić koła (jak już uszczelnię silnik i znajdę jakieś niższe

> sprężyny). Poczytałem trochę i już wiem, że jeśli 15stki to 6-6,5 cala szerokości żeby nie

> było problemów.

> Na allegro jest sporo tanich felg od alfy (tarcze telefoniczne jak ja to nazywam) i się zastanawiam

> czy to by się przypadkiem nie komponowało dobrze po przemalowania na biało lub czarno (tylko

> te dwa kolory felg wchodzą w grę). Oczywiście mam świadomość ET, dystans 15mm musi wjechać.

> Widział ktoś już taki wynalazek czy będę pierwszy z moją pandą black&white?

> szukałem czegoś bardziej sportowego w stylu OZ superturismo, ale nie ma żadnych z rozstawem 4x98 w

> rozsądnej cenie.

telefony to te z 5 otworami, felgi chodziły w 145/146

tobie chyba chodzi o te z większa liczbą otworów zlosnik.gif - generalnie felgi są do kupienia za ca. 500 zł, ale ja masz do tego dokładać dystanse to tak średnio opłacalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.