Skocz do zawartości

VC 1.8 - smród spalenizny po włączeniu klimy


gilbert3

Rekomendowane odpowiedzi

Po włączeniu (ręcznej) klimy spod machy wydobywa się smród spalenizny - co to może być? Wiem, że nie macie szklanej kuli, ale może to jakaś częsta przypadłość...? Zaglądałem pod machę z nosem ale trudno umiejscowić miejsce wydobywania się tego zapachu, nic się również nie "dymi", więc może ktoś coś podpowie? A klima dmucha poprawnie, tyle tylko, że jej załączenie jest dość hałaśliwe, ale nie specjalnie się to zmieniło w porównaniu do tego czasu, gdy nic nie śmierdziało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A spalenizna jaka? Guma? Może sprężarka się zaciera i pasek się ślizga - ale chyba by przy okazji

> piszczało...

pasek się nie ślizga,

bez klimy też śmierdzi, aczkolwiek chyba mniej, ponieważ ciężko to stwierdzić, bo nie wiem czy to mój nos mnie nie oszukuje

dzisiaj w ostrej burzy włączyłem na maksa wentylatory i zaryzykowałem włączenie klimatyzacji, bo było cholernie duszno, po chwili do środka kabiny zaczął walić dym, zrobiłem wielkie oczy i wyłączyłem silnik - zaglądam pod maskę a tam nic. Nic, z czego się dymi. Wychodzi na to, że wentylator który pompuje powietrze do wnętrza się kończy. Ale z drugiej strony wieje normalnie, nawet na 4 daje czadu i na parkingu nic nie dymi i nie śmierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.