Skocz do zawartości

Prawidłowa wysokość zawieszenia tył F


mizaj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jako że ostatnio wymieniłem sprężyny zawieszenia z tyłu, autko mi się podniosło.

Wygląda to dużo lepiej niż przed operacją, bo łapałem już progi zwalniające podwoziem wink.gif

Nie mniej jednak nie wiem, czy teraz nie jest za wysoko (dałem sprężyny wzmacniane)

I tu moje pytanie, jak wysoko powinien być tył ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Krawędź

hehe.gif chodziło o ..co to za rant

> Od gleby do krawędzi błotnika nad kołem tylnym mam dokładnie 61,5 cm

Jeśli mówisz o miejscu styku błotnika, a raczej całego tylnego zderzaka z blachą nadwozia to mam 56 cm przy tylnym kole i 57 stawiając miarkę na wysokości tablicy rejestracyjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chodziło o ..co to za rant

> Jeśli mówisz o miejscu styku błotnika, a raczej całego tylnego zderzaka z blachą nadwozia to mam 56

> cm przy tylnym kole i 57 stawiając miarkę na wysokości tablicy rejestracyjnej.

To niech się jeszcze inni wypowiedzą, może wyciągniemy jakąś średnią zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To niech się jeszcze inni wypowiedzą, może wyciągniemy jakąś średnią

Zaladowany bagaznik, dwie torby podrozne na tylnej kanapie, od kostki brukowej do rantu blotnika z tylu dokladnie 69 cm, jakbym to wyladowal to pewnie bym mial okolo 71cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To parę cm poszła do góry

Panie ale jak dzis wieczorem jeszcze zaladuje, to siadzie jeszcze z 1cm. Tak jak pisalem sprezyny od kombi wzmacniane. Auto przez 90% czasu jest bardzo zaladowane, takim zaladownym tez sie poruszam za granica. W teren tez nie boje sie zapuszczac. wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panie ale jak dzis wieczorem jeszcze zaladuje, to siadzie jeszcze z 1cm. Tak jak pisalem sprezyny

> od kombi wzmacniane. Auto przez 90% czasu jest bardzo zaladowane, takim zaladownym tez sie

> poruszam za granica. W teren tez nie boje sie zapuszczac.

Jak załadowane to nie ma się co dziwić, że ma mocniejsze sprężyny ok.gif W sumie Astra z podniesionym tyłkiem nawet dobrze wygląda smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak załadowane to nie ma się co dziwić, że ma mocniejsze sprężyny W sumie Astra z podniesionym

> tyłkiem nawet dobrze wygląda

Przod tez mam wyzej niz na normalnych sprezynach, przed i po wymianie roznica wyniosla 7cm. Dlatego zakupilem zderzaki od GSI 270751858-jezyk.gif, Auto naprawde dobrze wyglada ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A przednie sprężyny od czego włożyłeś? Tradycyjnie Vectra A?

Kupilem sprezyny od Astry F kombi wzmacniane (duzo grubszy drut,mialem porownanie), znajomy co ma sklep, sprowadzil te sprezyny. Trwalo to tydzien czasu. Cena ponad 300zl za komplet. Ale naprawde warto.

Auto nie siadlo, nie jest kanapowate. Jest tak jak powinno byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kupilem sprezyny od Astry F kombi wzmacniane (duzo grubszy drut,mialem porownanie), znajomy co ma

> sklep, sprowadzil te sprezyny. Trwalo to tydzien czasu. Cena ponad 300zl za komplet. Ale

> naprawde warto.

> Auto nie siadlo, nie jest kanapowate. Jest tak jak powinno byc.

A to nie wiedziałem, ze do przodu też są wyższe sprężynki icon_eek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.