Skocz do zawartości

Oświetlenie


malysz342762

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie w związku z tym że chcę zainstalować oświetlenie podłogi z przodu (pedały i dywanik pasażera, coś takiego ma Wolfi w swojej galerii cool.gifhttp://www.fiatpanda.org.pl/galeria/category/24-wolfi.html neon5). Chciałbym to oświetlenie zsynchronizować z oświetleniem kabiny więc najlepiej jak podepnę to do wyłącznika przy drzwiach (tego od zapalania lampki podczas otwierania drzwi) tylko nie wiem jak mam się do niego dostać i co zdemontować. Dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam pytanie w związku z tym że chcę zainstalować oświetlenie podłogi z przodu (pedały i dywanik

> pasażera, coś takiego ma Wolfi w swojej galerii

> http://www.fiatpanda.org.pl/galeria/category/24-wolfi.html neon5). Chciałbym to oświetlenie

> zsynchronizować z oświetleniem kabiny więc najlepiej jak podepnę to do wyłącznika przy

> drzwiach (tego od zapalania lampki podczas otwierania drzwi) tylko nie wiem jak mam się do

> niego dostać i co zdemontować. Dzięki za odp.

Hej smile.gif

W wątku powitalnym, to nie łaska się wpisać ?:D zeby.GIF

No to tak - nie podpinasz się do wyłącznika w drzwiach, bo to Ci nic nie da. najlepiej pociągnąć zasilanie bezpośrednio z lampki sufitowej. Podważasz lampkę i demontujesz plastik lewego przedniego słupka (trzeba go delikatnie wyszarpnąć z zatrzasków). I już masz gotową "drogę" do poprowadzenia instalacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sorki pomyliłem kąciki Tak też myślałem żeby bezpośrednio od lampki sufitowej pociągnąć instalację

> Cholera trochę nie mam ochoty demontować tego słupka żebym zatrzasków nie połamał Ale

> spróbuje, będę musiał więcej przewodu kupić niż myślałem

spokojnie - akurat na słupku nie ma problmu z zatrzaskami ok.gif Kilka trazy już demontowałem i są całe - bez spacjalnego szczypania się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.