Skocz do zawartości

Śmierdzące nawiewy


aquila

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Coś szukajka mnie nie lubi, więc piszę. Mój problem to : Gdy włączę ciepło powietrze zaczyna śmierdzieć z nawiewów, smród to coś podobnego do zapachu włoszczyzny, warzyw. Czy to nagrzewnica? Jeżeli tak to jak to sprawdzić ? wink.gifPozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szczerze powiem że nie wiem, jeżeli płyn ubywa to w bardzo małych ilościach. A jeżeli miałoby być

> mokro pod nogami, to dokładnie w którym miejscu ?

Chodniczki, a tak mi się jeszcze przypomniało jest tam filtr kabinowy hmm.gif może warto go wymienić lub chociaż wywalić zeby.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chodniczki, a tak mi się jeszcze przypomniało jest tam filtr kabinowy może warto go wymienić lub

> chociaż wywalić

Rozumiem, że tak samo jak w bravie pod podszybiem? wink.gif Praktycznie niedawno go kupiłem i przyznam, że tam jeszcze nie zajrzałem wink.gif Ale takie coś występowało w zwykłej wersji S ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rozumiem, że tak samo jak w bravie pod podszybiem? Praktycznie niedawno go kupiłem i przyznam, że

> tam jeszcze nie zajrzałem Ale takie coś występowało w zwykłej wersji S ?

ja mam nad nogami pasażera u Ciebie chyba na podszybiu o ile był wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja mam nad nogami pasażera u Ciebie chyba na podszybiu o ile był

Ale tak sie zastanawiam, jeżeli byłby za to odpowiedzialny filtr kabinowy to czy nie śmierdziałoby również na zimnym powietrzu? A ja na zimnym nie mam żadnego zapachu, dopiero na ciepłym się pojawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy włączę ciepło powietrze zaczyna śmierdzieć z nawiewów, smród to coś podobnego do zapachu włoszczyzny, warzyw.

Miałem to samo - poprostu w przewodach nawiewowych jest dosponałe środowisko dla rozwoju grzybów, pleśni itp.

Ja poodkręcałem pszystkie kratki w kabinie, umyłem wewnątrz ile dało się sięgnąć i natryskałem dużo pianki odgrzybiającej ( długim wężykiem).

POMOGŁO !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.