Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

aquila

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. aquila zmienił swoje zdjęcie profilowe
  2. Trzymaj: Następnym razem pisz odrazu na priv Częsciej odbieram niż wchodzę tu
  3. Hmm ta druga wiązka "silnikowa" idzie jeszcze do presostatu I z tego co mi się wydaje kostka nr 3 właśnie do niego idzie. Przynajmniej w mojej wyszabrowanej wiązce z Punto tak jest, choć mam trochę inne kolory kabli i ogólnie układ jest trochę inny Reszta jak na moje oko porównując z Punto jest dobrze oznaczona, poza 6. Przekaźnik włącza wentylator na pierwszy bieg przy włączeniu klimy, nie jest od całej wiązki.
  4. Ja mam u siebie świece Champion i przewody Magnetti-Marelli także mogę je polecić
  5. Kiedyś załatałem na szybko rurę wychodzącą z pompy wody na poxilinę, prawie rok wytrzymało do wymiany bo o tym patencie zapomniałem
  6. Bierz KME w takim układzie
  7. Z obserwacji tego co się dzieje u nas w warsztacie: BRC ostatnio podupadło na jakości, membrany w reduktorach nie wytrzymują naszego gazu i pękają. Przeglądy w BRC z pewnością droższe niż w składaku na KME. Plusem BRC jest to że masz wszystkie komponenty jednej firmy, niestety ale jak padną wtryskiwacze etc koszt sporo większy niż u konkurencji. No i w przypadku BRC ALBA, nie jest to zbyt popularna instalka, raczej wszyscy montują SEQUENT 24. Może z racji nowości samochodu zaproponowali Ci ALBĘ ? Napisz więcej o tej KME, jaki reduktor? btw. Jak chce Ci się przyjechać do W-wy to możemy Ci zaproponować instalację z 5-cio letnią gwarancją bez limitu kilometrów
  8. aquila odpowiedział BoRuCh na temat - Gaz na ulicach
    Ac R 01 250 KM ( czerwony dekielek ) albo KME GOLD
  9. Ze zdjęć instalka LPG wygląda na KME ( chyba Diego G3 ) sądząc po przełączniku, komputerze, filtrze lotnej ; na czerwonych Valtekach PRINS na 100% to nie jest
  10. Chyba jednak był https://forum.autokacik.pl/index.php/topic/311228-punto-12-8v-75km-sterownik-wtrysku-iaw-49fd1-98r/ http://allegro.pl/komputer-fiat-punto-1-1-2-75-km-iaw-49f-d1-czysty-i5992623682.html https://www.auto24parts.com/en_GB/p/ECU-ENGINE-CONTROLLER-FIAT-PUNTO-1.2-IAW49FD1,-IAW49F.D1,-IAW-49F.D1HW0013948-MDB,-46480488,-6160036301,-61600.363.01/28450
  11. Hmm, później wrzucę fotki łazienki i powiecie mi co jest nie tak Bo widzę że nawiewniki chyba tutaj nie pomogą
  12. Mam drewniane okna z tego co wiem ogrzewanie i wentylacja OK
  13. Pany niedawno kupiłem mieszkanie z oknami dachowymi m.in. w łazience. Mam taki problem (szczególnie jak jest zimno) że następuje na tych oknach kondensacja pary i skroplenie wody, i co jest dalej wiadomo Woda spływa po ścianach i paskudnie to wygląda Już nie wspominając że woda spływająca po GK to niezbyt fajna i potrzebna rzecz Wymyśliłem sobie że zamontuję nawiewniki które moim zdaniem powinny pomóc. Czy istnieją jakieś wersje do okien dachowych ? Czy zwykłe wystarczą ? Bo poczytałem i jestem skołowany trochę a na alle... nie widzę żadnej wersji specjalnie pod okna dchowe. Ew. może da się przerobić "zwykłe" żeby zamontować w oknach dachowych? Pozdrawiam i dziękuję za pomoc
  14. STAG Q box / Q next wtryski HANA reduktor AC R01 red i jeździ Ostatnio zagazowaliśmy Lagunę III 2.0T i klient zadowolony, jak chcesz namiar na dobry warsztat w w-wie na białołęce w którym pracuję to na priv
  15. No to tak: 0. butla - jak zostaje to zostaje, ale po rozgazowaniu zbiornika możesz sobie wyjąć wielozawór 1. reduktor - proponuje zdemontować z przewodami wodnymi i trójnikami, chociaz te przewody w sumie grosze kosztują 2. filtry - kosztuja grosze 3. listwa wtryskowa, możesz wziąć samą listwęz wtryskami , wężyki i dysze w kolektorze i tak sie na nic nie zdadzą 4. j/w 5. wyjmij komputer z jak największą ilością wiązki i przełącznik, to może się kiedys przydać 6. wielozawór z butli, jak największą ilość wiązki, czujnik ciśnienia na przewodzie gazowym 7. j/w Ogólnie legalnie używanej instalacji do innego samochodu nie założysz

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.