Skocz do zawartości

Zmiana opony - wawa


Lipek

Rekomendowane odpowiedzi

> jako, że dzisiaj Michelin Road Pilot zmienił stan na kapeć podczas jazdy mam pytanie, czy jest w

> wawie serwis moto, który przyjedzie, zabierze moto, zmieni opone i odda mi szybko moto?

> Macie sprawdzone serwisy w wawie?

nie sadze, ale mozesz sprobowac zadzwonic do Hondy na Kopijnikow i na Prymasa Tysiaclecia. A nie lepiej zwalic samo kolo i zawiezc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie sadze, ale mozesz sprobowac zadzwonic do Hondy na Kopijnikow i na Prymasa Tysiaclecia. A nie

> lepiej zwalic samo kolo i zawiezc?

spotkało mnie to w drodze do praycy, ciężko bez narzędzi, dodatkowo w koszuli zrzucać koło.

dzwonilem w kilka miejsc i opona będzie w srodę, takze do tego czasu bede samochodem jeździł, a szkoda, bo pewnie sie pogoda popsuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dzieki

Rozmawiałem z nimi o swoim sieczkobrzęku i przy okazji się zapytałem.

Mają taką usługę, oczywiście musisz się liczyć z tym że do rachunku dopiszą Ci pewnie ze 150 zł.

A, tylko najbliższy termin to chyba piątek frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rozmawiałem z nimi o swoim sieczkobrzęku i przy okazji się zapytałem.

> Mają taką usługę, oczywiście musisz się liczyć z tym że do rachunku dopiszą Ci pewnie ze 150 zł.

> A, tylko najbliższy termin to chyba piątek

dzieki jeszcze raz.

wolę zapłacić 150 pln za ekstra usługę niż 150 pln za taxi do domu zeby.GIF

umówiłem się juz z http://www.wulkanizacja.com.pl/ - kilka samochodów służbowych tam robię, a maja też usługi dla motocykli. Mam nadzieje, że mi koło nie odpadnie smile.gif

Opona powinna być w środę, więc w środę będę miał zrobione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.