Skocz do zawartości

Błekitny / perłowy lakier


JustRalf

Rekomendowane odpowiedzi

BRY zlosnik.gif To chyba mój pierwszy post na tym kąciku blush.gif

Pytanie mam o lakier z gamy Alfy cfaniaczek.gif

Takie to błękitno-zielonkawo-perłowe, cameleonowate jakieś biglaugh.gif

-> poglądowe foto jakiejś przypadkowej Alfy z otomoto (chyba po przejściach swoją drogą) zlosnik.gif

c148375824.jpg

c148375825.jpg

Bardzo mi się widzi ten lakierek ok.gif I bardzo bym prosił o dokładny jego kod food.gif jak i fotki autek ok.gif

Chyba, że ktoś zna podobne lakiery "srebrnopodobne" innych marek, to też chętnie 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> BRY To chyba mój pierwszy post na tym kąciku

> Pytanie mam o lakier z gamy Alfy

Znajomy miał kiedyś cose A w podobnym lakierze, tez z palety AR, ale nie jestem do końca pewien czy ten sam odcień zeby.GIF

RoliiDSC08890.jpg

raczej na pewno nie, bardziej błekitny, ale perłowy smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Znajomy miał kiedyś cose A w podobnym lakierze, tez z palety AR, ale nie jestem do końca pewien czy

> ten sam odcień

> raczej na pewno nie, bardziej błekitny, ale perłowy

No mi się wydaje, że to właśnie ten kolor waytogo.gif Powody przypuszczeń są dwa:

1) nie wydaje mie sie, żeby były dwa podobne motywy kolorystyczne w jednej gamie zlosnik.gif

2) widziałem ten kolor nie raz na żywo (zanim się nim zainteresowałem) i trąci on własnie błękitem złamanym delikatną zielenią zlosnik.gif zależy jak światło pada ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.