Skocz do zawartości

wzmak da rade?


lolq

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nie pomoże? Generalnie to kompletuje jakieś audio do swojego autka, wzmak 4kanałowy (do 300zł, może być używka)

jakieś 16,5 odseparowane, dsk 165, s-6c? (do 250zł)

jakieś radyjo, usb, 4xRCA (do 400zł, może być używka w bardzo dobrym, idealnym stanie)

skrzynia ok 200-250W rms (do 300zł) mam okazje kupić tanio Alpine SBE-12SB lub Helix DB-12S ale to 30cm

Muzyka raczej szybka, electro, house, więc chyba raczej sub 25cm, tak?

Przód będzie wyciszony prawdopodobnie matami sinuslive.

Nie jestem jakimś audiofilem i nie zależy mi na mega jakości w cc miałem magnaty 16,5, blaupunkt gta470, magnat xpress 10 i clariona DXZ379RMP i jakoś to grało ale chciałbym coś lepszego.

Proszę o pomoc w dobraniu jakiegoś audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam. Czy stary Axton CAA-50 (4 x 59W rms przy 4 ohm) da rade napędzić przedni zestaw powiedzmy

> DSK 165 (lub inne np. S-6C) i jakiś sub ok 250rms ?

> Ewentualnie Axton C502.

da rade tylko subwoofer dobież odpowiedni, lekki i o małej mocy co by nie udysić wzmacniacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> da rade tylko subwoofer dobież odpowiedni, lekki i o małej mocy co by nie udysić wzmacniacza

Przeczytaj proszę mój 2 post i jakbyś mi mógł pomóc w dobraniu audio wink.gif

Skrzynię już kupiłem Alpine SBE-12SB ponieważ trafiła się super okazja (nowa 235zł z wyysłką smile.gif )

Radia mam 2 upatrzone Clarion CZ509ER i JVC KD-R711

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przeczytaj proszę mój 2 post i jakbyś mi mógł pomóc w dobraniu audio

> Skrzynię już kupiłem Alpine SBE-12SB ponieważ trafiła się super okazja (nowa 235zł z wyysłką )

> Radia mam 2 upatrzone Clarion CZ509ER i JVC KD-R711

zdecydowanie Clarion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.