Skocz do zawartości

pręt na poszybiu AII


jarecki76

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

tym razem mam nietypowe pytanie, z piątku na sobotę zostawiłem auto na strzeżonym parkingu w krakowie. Rano w sobotę jak już wyjechałem z tego parkingu zobaczyłem że na poszybiu mam wygięty gruby pręt tak jakby wyciągnięty ze śrubokręta i podgięty lekko na końcu. Zastanowiło mnie to i od razu wymyśliłem spiskową teorię dziejów, że ktoś może otworzył maskę i coś dosypał po prostu złośliwie. (i od razu zacząłem nasłuchiwać i już mi głośniej silnik chodzi) więc pytanie czy takim prętem podgiętym można teoretycznie otworzyć maskę? i druga sprawa czy gdyby ktoś mi dosypał (dolał ) jakiegoś paskudztwa do oleju to jakie sygnały samochód mógłby dać - od tej soboty przejechałem już 350 km.

trochę mnie ta sytuacja pod...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałby mieć nieźle narąbane pod deklem, żeby robić coś takiego. Chociaż różne bezmózgi chodzą po Świecie.

Obejrzyj okolice zamka. Jeśli majstrował, to musiał porysować lakier. Jeśli czegoś dosypał to i tak już za późno na szukanie. Pewność miałbyś tylko po zdjęciu miski, albo spuszczeniu oleju i obejrzeniu osadów. Możesz co najwyżej sprawdzić jak wygląda olej na bagnecie, a właściwie czy go nie przybyło (gdyby się okazało, że dolał oranżady) wink.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oleju na pewno nie przybyło bo w trasie sprawdzałem,

lakier nie uszkodzony - ciekawe czy od strony pokrywy silnika można się dostać?

mam zrobione 20 tys na twinporcie w tym roku więc może przyspieszyć wymianę tego oleju ? - termin przypada mi na koniec grudnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.