Skocz do zawartości

Poduszka silnika


kamo502

Rekomendowane odpowiedzi

> Czy ta poduszka da rade?

> http://allegro.pl/poduszka-silnika-przednia-opel-astra-g-2-zafira-a-i1225932639.html

> Czy brac Lemfordera

> Ew. co polecacie..

> Nie za drogo..

akurat w A-G ta poduszka silnika pełni w zasadzie rolę 'drążka reakcyjnego' - ani nie przenosi obciążeń, jedynie ogranicza ruchy ukł napędowego, ten środkowy element nawet fabrycznie trzyma się na fragmencie gumy a po zamontowaniu może on być nawet urwany - i tak nie ma to znaczenia, w związku z tym IMO ta akurat poduszka może być jakiejkolwiek firmy bo jej wpływ nie będzie odczuwalny,

brat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...
  • 1 rok później...

Nie będę zakładał nowego tematu rozwinę ten grinser006.gif

Które zamienniki poduszek silnika i skrzyni możecie polecić?

Planowałem kupić Lemfordera ale po pierwsze poduszki strony lewej i prawej znacznie różnią się ceną 37 zł jedna strona a druga 95 zł. co mnie troche powaliło na kolana bo auto "wiekowe" i nie chcę aż tak bardzo w nie inwestować i nie spodziewałem się aż takiej ceny i różnicy

a po drugie Lemforder nie na poduszki skrzyni.

Wiec chyba zdecyduję się na jakies zamienniki tylko jakie niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić firmę CORTECO. Mam u siebie założona od ponad roku. W sklepie mówili ze to dobrej jakości zamiennik.Ja wymieniałem poduszkę od ściany grodziowej. Jeszcze się trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.