Skocz do zawartości

kłopty z odpalaniem


StiloMWVANActive

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jeden problem. Moje punto czasami nie chce odpalić. Trwa to godzinę czasami dłużej i po upływie pewnego czasu zapala. Myślałem , zę to czujnik położenia wału, ale czujnik był podmieniony z samochodu gdzie ten problem nie wystepował i nie poprawiło to sytuacji. Potem myślałem że to przekaźniki od alarmu, ale zostały sprawdzone i podbno są dobre. Ostatnio mechanik mi powiedział, że robił próby i okazało się, że jak niechce zaplaić to trzeba wcisnąć pedał gazu w podłogę i odpali. No i faktycznie po jakimś czasie nie chciał zonie odpalić. Wcisnęła przy rozruchu gaz w podłogęi zapalił. No iteraz moje pytanie Panowie co to może być , co trzeba wymienić, aby problem nieodpalania rozwiązać raz na zawsze? Dzięki za sugestie.

Aktualizacja.

Dzisiaj rano też nie zapalił. Tym razem nawet dawanie w gaz mu nie pomogło confused.gif Pewnie dopiero odpali popołudniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.