Skocz do zawartości

rura dolotowa - pytanie


Marcars

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam

> Czy jak zatkam rurę dolotową ( tą od obudowy filtra powietrza) to auto musi zgasnąć? Bo mi nie

> gaśnie i gdzieś syczy. Czy ktoś z was maił już coś takiego?? Syczenie cieżko zlokalizować, co

> to może byc??

A jeśli zatkasz usta i nos (czyli uniemożliwisz oddychanie) to będziesz żyć hmm.gif

Patrz punkt 2 nono.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jeśli zatkasz usta i nos (czyli uniemożliwisz oddychanie) to będziesz żyć

> Patrz punkt 2

punkt 2 to mój teraźniejszy problem wcześniej napisany i do tej pory nie rozwiązany... Dodam że jak podniosę lekko do góry obudowę filtra to syczenie jest głośniejsze ale nie wiem czy z tego samego miejsca dobiega. Macie pojęcie w którym miejscu może być nieszczelny dolot??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> punkt 2 to mój teraźniejszy problem wcześniej napisany i do tej pory nie rozwiązany... Dodam że jak

> podniosę lekko do góry obudowę filtra to syczenie jest głośniejsze ale nie wiem czy z tego

> samego miejsca dobiega. Macie pojęcie w którym miejscu może być nieszczelny dolot??

kolego odpowiedzi na to pyt. uzyskałeś już dawno, a to gdzie masz nieszczelność musisz zlokalizować sam.

Nikt tu za wróżkę robił nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.