Skocz do zawartości

[e46] Roznice w lampach


Dominik80

Rekomendowane odpowiedzi

Naszlo mnie i sie zastanawiam jaka jest roznica w lampie przed liftingiem i po liftingu oraz lampa np z coupe przed liftingiem i np M3

czy one roznia sie tylko przednimi szybami?? a tyly maja takie same?? czy jest to totalnie inna lampa??

Da sie np zasadzic soczewke z przed liftingowej lampy to poliftingowej??

oraz jest jakas roznica pomiedzy soczewka xenon a zwykla?? tzn jedne lampy przed liftingiem podobno nie mialy xenonu a mialy soczewke...

Jak to wyglada ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pierwsze słyszę ale mogę sie mylić

> przed liftem lampa bez soczewki to H7

> a z soczewką to ksenon...

spoko smile.gif a najwazniejsze pytanie to czy da rade zaadaptowac xenon z przed liftingu do poliftingu.. na msyli mam czy da sie przelozyc srodki z lampy i czy przypasuja?? czy jak robili lampy to zrobili calkowicie inne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Robierałem lampy przed liftowe i z tego co widziałem srodki są rownież profilowane pod "dwie łezki"

> wiec należy domniemać, że wnętrze nie pasuje.

hmm

bo np porownujac zdjecia z np tych aukcji dla mnie wyklada jak by tylko zewnetrzne szkla sie roznily z plastikiem ktory jest tylko przed szklami...

LIFTING oraz COUPE ktory wyglada jak przed liftem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.