Skocz do zawartości

[P1] Nagrzewnica i tylna belka - pytania


aditola

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ojcu w kropku I 1.2 60KM chyba przepuszcza nagrzewnica :/ (śmierdzi w aucie, nie grzeje się, ubywa płynu po troszku) trzeba ją wymienić. Przy okazji rozbebeszania całej deski rozdzielczej coś przy okazji warto zrobić? Oprócz nagrzewnicy trzeba coś więcej wymieniać? Jakieś gumki, oringi itp??

Manuali w necie trochę jest więc mam nadzieję, że sobie poradzę smile.gif

Pytania drugie: coś stuka w tylnym zawieszeniu, raczej nie są to amorki bo były na wiosnę wymieniane, zawias jest standardowy. Wyczytałem, że to prawdopodobnie będą tulejki wahacza crazy.gif czy przy okazji tejże roboty należy coś jeszcze zrobić? Może wymienić te gumowe tulejki też przy wahaczu? Żeby nie męczyć puntolota zbyt często smile.gif

Jakiej firmy polecacie takie komplete zestawy naprawcze? VEMA? Bo CX to chyba raczej odpada? Może OPTIMAL? MARGO?

wszystkim Bóg zapłać za odpowiedzi - wiem, że temat wałkowany pewnie dużo razy ale szukajka smętnie działa (szukałem jakby co!) a i tak nic konkretnego nie wypluwa smile.gif

pub2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nagrzewnica raz

> wahacz tyl dwa

> nawet google nie pomogly

hmmmm nie wiem czy czytałeś w całości mojego posta czy tylko temat?

To jak zmienić nagrzewnicę to wiem - manuala już znalazłem.

To jak zmienić tulejki to mnie nie obchodzi bo to będzie robił mechanik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jezeli czytales, popatrzyles to dlaczego zakladasz watek w ktorym sie pytasz co wybrac - skoro mamy

> watek podwieszony

bo oprócz pytania jakiej firmy wybrać zestaw naprawczy tylnej belki zadałem 2 inne pytania, które nijak nie pasują do wątku podklejonego 30.GIF to chyba lepiej niż zakładać 3 osobne wątki i zaśmiecać forum? Jeżeli nie znasz odpowiedzi na moje pytania to nie odpowiadaj i już, natomiast jeśli naruszyłem jakiś punkt regulaminu to proszę o uzasadnienie na priv a nie nabijać sobie posty i nie pisać nic konkretnego 893goodvibes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.