Skocz do zawartości

Stag 300 i problemy z ciśnieniem/czujnikiem


Ozarek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Instalka stag300 przelot ~30kkm bez problemów, wszystkie filtry wymieniane ect, także serwis wg zaleceń.

Problem jest dziwny, w kompie ciśnienie gazu spada do 0,6bar co skutkuje przeskokiem na noPb.

Po analizie i sprawdzeniu ciśnienia wychodzącego z reduktora diagnoza padła na czujnik PS-01, czujnik wymieniony, ciśnienie 1,4bar, ale problem nie ustąpił całkowicie, objawy złagodzone, da się jechać na LPG, ale nie wiadomo kiedy znowu ''odbije'' i komp odetnie lpg.

Przy wysokich obrotach problem jest to ogarnięcia, najczęściej przeskok na noPb jest automatyczny, ale na wolnych auto najzwyczajniej gaśnie.

Komp nie rejestruje błędów, mapy są takie same od początku i nigdy nie sprawiały problemów.

Sygnalizacja 4serie po 3piknięcia.

Gazownik sugeruje problem z kabelkami/złączem do czujnika PS-01, ale mam wrażenie że to trochę ślepy strzał.

Jakieś konstruktywne pomysły? panic.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem jak to sie fachowo nazywa ale moze [rzełacznik załaczający zawor w zbiorniku sie

> spierniczyl. U mnie cewka do niego byla lekko peknieta i tez objawialo sie naglym spadkiem

> cisnienia w dziwnych momentach

to ustrojstwo jest w całości od str butli czy sterowanie jest gdzieś pod maską?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.