Skocz do zawartości

Pozdrawiam


Lipek

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkich w siodle mimo chłodu.

Wytargałem dzisiaj FuJaRke z garażu i jest bardzo przyjemnie.

Jako, że mój nolan nadaje się już tylko na półkę ze starociami wpadłem na chwile do Moto Stylu na Targową zapytać sie o kaski, polecają Schuberta (szczękowiec, nie znam modelu, podobno super cichy), znajomy mial i narzeka, mowi, ze Shoei lepszy. Moto Styl postawil Shoeia na drugim miejscu.

Potrzebuje cichego szczękowca lub integrala. Jakies porady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jeśli rozważasz możliwość kupienia integral i szczeka

> i jeden z gównych warunkow - cisza

> to odpuść sobie szczeke

wlasnie w motostylu zachwalali Schuberth'a szczękowca, ze jest podobno cichszy nawet od dobrych integrali.

jako, ze i tak chce zacząć używać szkieł kontaktowych to bez znaczenia dla mnie czy czy integral czy szczęka.

pytanie dalej:

- Shoei,

- Schuberth

- cos innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wlasnie w motostylu zachwalali Schuberth'a szczękowca, ze jest podobno cichszy nawet od dobrych

> integrali.

na 100% nie jetem pewny, ale wydaje mi się że szczekowcy bmw, to jest to samo co schubert

jezdzilem w szczekowcu bmw (model nie pamietam) jazde probna i jezdzilem tez jazde probna w shoei XR1100

shoei był odczuwalnie cichszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wlasnie w motostylu zachwalali Schuberth'a szczękowca, ze jest podobno cichszy nawet od dobrych

> integrali.

> jako, ze i tak chce zacząć używać szkieł kontaktowych to bez znaczenia dla mnie czy czy integral

> czy szczęka.

> pytanie dalej:

> - Shoei,

> - Schuberth

> - cos innego?

podobno najcichszy integral na rynku to Shoei Qwest ale nie ma wyjmowanej wysciolki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.