Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

MARS

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez MARS

  1. Wiem o tym doskonale i tego się cały czas trzymam.
  2. Niestety, mylisz się. Napisałem, że nikt się nie zająknął, a nie że POWINNI. Chodziło o to, że ASO nie widzi potrzeby wcześniejszej wymiany oleju.
  3. W którym miejscu napisałem, że POWINNI mi zaproponować częstszą wymianę? Powinni skasować, bo jakoś w listopadzie pojawi się alarm, że powinienem zmienić olej. Po co on ma się wyświetlać, skoro olej został wymieniony w lutym? Nie skasowali inspekcji, bo ponoć taką mają procedurę.
  4. Czyli zamiast normalnie dopytać, zachowałeś się jak imbecyl. Brawo.
  5. Nie wiem o co ci chodzi.
  6. Mam taki pakiet: dwa pełne serwisy (przed upływem 2. i 4. lat od zakupu) w dodatku z przedłużoną gwarancją do 4 lat, ale za niego się płaci przy zamówieniu. Mnie kosztował 1599 zł. Chyba że dostaniesz w gratisie. Taaa, znowu myślisz zerojedynkowo. Jeżdżę kilkoma pojazdami i w Karoqu zrobiłem tylko ok. 5 kkm/rok. Nie kasując inspekcji auto będzie komunikowało gdzieś w listopadzie '25, że trzeba zmienić olej, a przecież jest świeży. Gdyby skasowali, to by nie było tego "alarmu" i na pierwszy oficjalny serwis (z wykupionego pakietu) pojechałbym normalnie po 2 latach, czyli pod koniec lutego' 26 z przebiegiem ok. 10 kkm. Już rozumiesz?
  7. Mam 2,0 TSI. Standardowo powinienem pojechać na wymianę wszystkich olejów i filtrów po max 2 latach lub zdaje się 20 kkm. Zgłosiłem się na wymianę oleju w silniku i jego filtra po roku (przebieg ok. 4,7 kkm). Koszt w ASO 680 zł. Jak zadzwoniłem się umówić, to nikt się nawet nie zająknął, że warto szybciej to zmienić. Teraz najlepsze: nie skasowali "inspekcji", więc auto "nie wie", że ten olej jest wymieniony i normalnie odlicza jego zużycie. Serwisant powiedział mi, że powinienem przyjechać na kolejną wymianę po tym, jak komputer zasygnalizuje. Jest to totalna bzdura i pojadę przed upływem dwóch lat od kupna.
  8. Czemu nie odbierzesz motocykla? Czekasz aż doliczą za parkowanie? 😁
  9. To lepiej niech sędzia zdecyduje o powołaniu biegłego, bo może się zdarzyć, że sam go teraz weźmiesz i zapłacisz, a sędzia i tak weźmie swojego, a opinię twojego nie dopuści.
  10. U mnie nawet nie był, a w swojej opinii zrównał "rzeczoznawcę" TU Generali z ziemią.
  11. Nie bawiłem się w płacenie za takiego biegłego. Sprawę przeciwko TU Generali skierowałem do Sądu właściwego dla mojego miejsca zamieszkania i to sędzina zdecydowała o jego powołaniu. Koszt biegłego był wyższy niż kwota sporu (ok 2 kzł).
  12. Ok, dzięki za porady. Poduszka wybrana i kupiona. W Jysku jest aktualnie promka na model Alesund firmy Wellpur: 35 zł/szt.
  13. Czyli się nie sprawdziła?
  14. W sumie tak, tylko ten pasek z tyłu jest chyba zbyt krótki na zintegrowany zagłówek, więc pewnie trzeba by go przedłużyć, aby trzymał tę "poduszkę".
  15. Pojeździłem z dmuchaną poduszką. W sumie OK, ale zrobiła się dziura na zgrzewie, czyli słaba jakość. Przymierzyłem w sklepie poduszki "materiałowe". Z pewnością większa trwałość, ale jakoś tak zbyt dużo zachodzi na policzki, a mi zależy na podparciu szyi z tyłu.
  16. Dzisiaj pojeżdżę z taką dmuchaną poduszką. Zobaczę, czy to poprawi komfort na tych fotelach. Zerknę też na ustawienie oparcia fotela, thx.
  17. Siema. Podczas 1350 km drogi do CRO, "sportowe" fotele wersji Sportline w Skodzie Karoq dały się naszym szyjom we znaki. Czy możecie polecić z własnego doświadczenia jakieś sprawdzone poduszki/podkładki pod szyję, które można zastosować przy tych fotelach?
  18. Jak bedzie mocno wiało i pokrowiec będzie przesuwał się po lakierze, to go uszkodzi. Jeśli to nawet lakierniczy gruz, to śmiało go okryj.
  19. Właściciel podpisał oświadczenie, że jeśli TU nie zapłaci całości za naprawę, to on dopłaci tę niezapłaconą część?
  20. MARS odpowiedział Camel na temat - Motokącik
    To po co wpisują modele Skody? Mogę kupić ten do Fabii, skoro mam Karoqa?
  21. MARS odpowiedział Camel na temat - Motokącik
    Koledzy, wspomóżcie linkiem do takiego kabelka dla Skody Karoq 2024.
  22. MARS odpowiedział MARS na temat - Motokącik
    Przecież mając Virtualny Kokpit można zmieniać i zegary i kolory.
  23. MARS odpowiedział MARS na temat - Motokącik
    No widzisz, za to w Sportline mam zajebistą kierownicę:
  24. MARS odpowiedział MARS na temat - Motokącik
    Tak, to najwyższy model Columbus. Przecież głośność zmieniasz także na kierownicy.
  25. MARS odpowiedział MARS na temat - Motokącik
    U mnie jest tak:

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.