Zawartość dodana przez MARS
-
Pracuje/pracował ktoś z was serwisie ASO?
Wiem o tym doskonale i tego się cały czas trzymam.
-
Pracuje/pracował ktoś z was serwisie ASO?
Niestety, mylisz się. Napisałem, że nikt się nie zająknął, a nie że POWINNI. Chodziło o to, że ASO nie widzi potrzeby wcześniejszej wymiany oleju.
-
Pracuje/pracował ktoś z was serwisie ASO?
W którym miejscu napisałem, że POWINNI mi zaproponować częstszą wymianę? Powinni skasować, bo jakoś w listopadzie pojawi się alarm, że powinienem zmienić olej. Po co on ma się wyświetlać, skoro olej został wymieniony w lutym? Nie skasowali inspekcji, bo ponoć taką mają procedurę.
-
Pracuje/pracował ktoś z was serwisie ASO?
Czyli zamiast normalnie dopytać, zachowałeś się jak imbecyl. Brawo.
-
Pracuje/pracował ktoś z was serwisie ASO?
Nie wiem o co ci chodzi.
-
Pracuje/pracował ktoś z was serwisie ASO?
Mam taki pakiet: dwa pełne serwisy (przed upływem 2. i 4. lat od zakupu) w dodatku z przedłużoną gwarancją do 4 lat, ale za niego się płaci przy zamówieniu. Mnie kosztował 1599 zł. Chyba że dostaniesz w gratisie. Taaa, znowu myślisz zerojedynkowo. Jeżdżę kilkoma pojazdami i w Karoqu zrobiłem tylko ok. 5 kkm/rok. Nie kasując inspekcji auto będzie komunikowało gdzieś w listopadzie '25, że trzeba zmienić olej, a przecież jest świeży. Gdyby skasowali, to by nie było tego "alarmu" i na pierwszy oficjalny serwis (z wykupionego pakietu) pojechałbym normalnie po 2 latach, czyli pod koniec lutego' 26 z przebiegiem ok. 10 kkm. Już rozumiesz?
-
Pracuje/pracował ktoś z was serwisie ASO?
Mam 2,0 TSI. Standardowo powinienem pojechać na wymianę wszystkich olejów i filtrów po max 2 latach lub zdaje się 20 kkm. Zgłosiłem się na wymianę oleju w silniku i jego filtra po roku (przebieg ok. 4,7 kkm). Koszt w ASO 680 zł. Jak zadzwoniłem się umówić, to nikt się nawet nie zająknął, że warto szybciej to zmienić. Teraz najlepsze: nie skasowali "inspekcji", więc auto "nie wie", że ten olej jest wymieniony i normalnie odlicza jego zużycie. Serwisant powiedział mi, że powinienem przyjechać na kolejną wymianę po tym, jak komputer zasygnalizuje. Jest to totalna bzdura i pojadę przed upływem dwóch lat od kupna.
-
Rzeczoznawca z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych
Czemu nie odbierzesz motocykla? Czekasz aż doliczą za parkowanie? 😁
-
Rzeczoznawca z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych
To lepiej niech sędzia zdecyduje o powołaniu biegłego, bo może się zdarzyć, że sam go teraz weźmiesz i zapłacisz, a sędzia i tak weźmie swojego, a opinię twojego nie dopuści.
-
Rzeczoznawca z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych
U mnie nawet nie był, a w swojej opinii zrównał "rzeczoznawcę" TU Generali z ziemią.
-
Rzeczoznawca z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych
Nie bawiłem się w płacenie za takiego biegłego. Sprawę przeciwko TU Generali skierowałem do Sądu właściwego dla mojego miejsca zamieszkania i to sędzina zdecydowała o jego powołaniu. Koszt biegłego był wyższy niż kwota sporu (ok 2 kzł).
-
Poduszka "pod" szyję przy "sportowych" fotelach.
Ok, dzięki za porady. Poduszka wybrana i kupiona. W Jysku jest aktualnie promka na model Alesund firmy Wellpur: 35 zł/szt.
-
Poduszka "pod" szyję przy "sportowych" fotelach.
Czyli się nie sprawdziła?
-
Poduszka "pod" szyję przy "sportowych" fotelach.
W sumie tak, tylko ten pasek z tyłu jest chyba zbyt krótki na zintegrowany zagłówek, więc pewnie trzeba by go przedłużyć, aby trzymał tę "poduszkę".
-
Poduszka "pod" szyję przy "sportowych" fotelach.
Pojeździłem z dmuchaną poduszką. W sumie OK, ale zrobiła się dziura na zgrzewie, czyli słaba jakość. Przymierzyłem w sklepie poduszki "materiałowe". Z pewnością większa trwałość, ale jakoś tak zbyt dużo zachodzi na policzki, a mi zależy na podparciu szyi z tyłu.
-
Poduszka "pod" szyję przy "sportowych" fotelach.
Dzisiaj pojeżdżę z taką dmuchaną poduszką. Zobaczę, czy to poprawi komfort na tych fotelach. Zerknę też na ustawienie oparcia fotela, thx.
-
Poduszka "pod" szyję przy "sportowych" fotelach.
Siema. Podczas 1350 km drogi do CRO, "sportowe" fotele wersji Sportline w Skodzie Karoq dały się naszym szyjom we znaki. Czy możecie polecić z własnego doświadczenia jakieś sprawdzone poduszki/podkładki pod szyję, które można zastosować przy tych fotelach?
-
Trzymanie auta pod pokrowcem
Jak bedzie mocno wiało i pokrowiec będzie przesuwał się po lakierze, to go uszkodzi. Jeśli to nawet lakierniczy gruz, to śmiało go okryj.
-
Problem z odbiorem auta po naprawie w ASO
Właściciel podpisał oświadczenie, że jeśli TU nie zapłaci całości za naprawę, to on dopłaci tę niezapłaconą część?
- Interface
- Interface
-
Bezpieczeństwo wg Skody.
Przecież mając Virtualny Kokpit można zmieniać i zegary i kolory.
-
Bezpieczeństwo wg Skody.
-
Bezpieczeństwo wg Skody.
Tak, to najwyższy model Columbus. Przecież głośność zmieniasz także na kierownicy.
- Bezpieczeństwo wg Skody.