Skocz do zawartości

katalizator


Rekomendowane odpowiedzi

> hiho

> siem wlasnie zastanawiam cz nie wypukac katalizatora z mojego demona

> moze ktos jusz to robil czy wydech wyczyma cz jakas

> struminienica se szczelic ?

ja nie mam...auto jeździ...a wydech... niewiem.gif...ostatni tłumik mam basowy założony...a tak na marginesie to mi się dzisiaj rozsypał...ale już na niego była pora...także to chyba nie kwestia tego, ze bez kata jeżdże....jutro wymieniam na nowy....wstępnie Pan mi powiedział troszkę ponad 200...ale chyba z tego urwę, bo ja ostatni tłumik sobie zostawiam ten co miałem.... yay.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ten tlumik ktory Ci sie rozsypal... zostawiasz

Rozsypał mi się cały wydech (ząb czasu + ostatnie mrozy go pogryzły) poza ostatnim, który mam basowy...był dołożony jakieś 1,5 roku temu....on zostaje...autko juz stoi u tłumikarza...trochę więcej krzyknął niż bym sie spodziewał...ale...został mi on polecony, a poza tym nie mam czasu szukać innego...po południu odbiór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> znaczy co ? jak wydubie ceramike to nic siem nie stanie ?

niewiem.gif nie znam się...ale dzisiaj jak zostawiłem u tłumikarza auto...to się nawet nie zdzwił , że kata nie ma...i nie będzie:) Jeden kłopocik tylko może być...przy badaniu technicznym...zbyt dużo CO2...ale....

> a moze i kopa takiego ticitici dostani ???

na kopa bym nie liczył....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> znaczy co ? jak wydubie ceramike to nic siem nie stanie ?

> a moze i kopa takiego ticitici dostani ???

Miałem z katalizatora wydłubaną ceramikę auto miało wtedy dźwięk jak z pustej puszki, po dwóch tygodniach założyłem spowrotem dobry katalizator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.