Skocz do zawartości

Głośniki do Golfa


bolekatepl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Potrzebuje porady odnośnie głosniczków do golfa 3

Chce kupic 2 do tyłu w półke wydaje mi sie ze 3 drożne będa OK oraz jakiegos suba pod wzmacniacz który już mam(z poprzedniego auta) mianowicie Pioneer D7400m

Wszelkie sugestie co do firmy mocy itp mile widziane

Kwota jaka dysponuje około 1000pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Potrzebuje porady odnośnie głosniczków do golfa 3

> Chce kupic 2 do tyłu w półke wydaje mi sie ze 3 drożne będa OK oraz jakiegos suba pod wzmacniacz

> który już mam(z poprzedniego auta) mianowicie Pioneer D7400m

> Wszelkie sugestie co do firmy mocy itp mile widziane

> Kwota jaka dysponuje około 1000pln

Ciągle się zastanawiam jaki sens ludzie widzą w montowaniu głośników trzydrożnych w półkę + do tego suba. Jeśli sub to wsadź tweetery, niskotonowce zamontowane w półce będą dudnić a nie grac, więc zdecyduj się na czym Ci zależy waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ciągle się zastanawiam jaki sens ludzie widzą w montowaniu głośników trzydrożnych w półkę + do tego

> suba. Jeśli sub to wsadź tweetery, niskotonowce zamontowane w półce będą dudnić a nie grac,

> więc zdecyduj się na czym Ci zależy

Własnie dlatego pytam a nie najpierw kupuje a potem żałuje

Zależy mi na czystym dźwieku i dobrym basie

jaki zestaw lub układ głosników polecasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Własnie dlatego pytam a nie najpierw kupuje a potem żałuje

> Zależy mi na czystym dźwieku i dobrym basie

> jaki zestaw lub układ głosników polecasz

Układ jeśli z subem to reszta tweetery na przód i tył. Jakie no coż przy takim budżecie wydaje mi się że powinieneś pojechać do sklepu jakiegoś rozsądnego gdzie dadzą Ci posłuchać. Dlaczego ? To proste jednemu może się podobać dźwięk z danego głośnika a Tobie niekoniecznie i na odwrót. W kupowaniu sprzętu audio którego Ty będziesz słuchał to przede wszystkim kieruj się własnym słuchem. Tym bardziej przy takim budżecie, co innego jak ktoś chce budżetowe głośniki to można coś polecić, ale jak bym miał wydać tyle kasy to tylko wizyta w sklepie i odsłuch waytogo.gif

Edyta:

Jeśli z przodu masz miejsca na głośniki 165 to możesz zamontować zestaw odseparowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.