Skocz do zawartości

Centralny zamek...


Lesiu_Zett

Rekomendowane odpowiedzi

Mi nie działa do końca tak jak powinien. Jak zamykam z pilota to mrugnie migaczem i zamknie drzwi pasażera, a drzwi kierowcy cypek tylko drgnie i nie zamyka. Jak zamykam z kluczyka to się zamyka. Otwiera z pilota się dobrze. Czyli wychodzi na to, że siłownik "nie ciągnie" zamka "w dół" do zamykania... Na co się nastawić przy naprawie? Jutro zdejmę tapicerkę i blachę... Z tego co pamiętam to silniczek jest zabudowany w kasecie całej z zamkiem... Da się to naprawić czy tylko wymiana? Pacjent to 3D

[edycja]

To całe do wymiany???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mi nie działa do końca tak jak powinien. Jak zamykam z pilota to mrugnie migaczem i zamknie drzwi

> pasażera, a drzwi kierowcy cypek tylko drgnie i nie zamyka. Jak zamykam z kluczyka to się

> zamyka. Otwiera z pilota się dobrze. Czyli wychodzi na to, że siłownik "nie ciągnie" zamka "w

> dół" do zamykania... Na co się nastawić przy naprawie? Jutro zdejmę tapicerkę i blachę... Z

> tego co pamiętam to silniczek jest zabudowany w kasecie całej z zamkiem... Da się to naprawić

> czy tylko wymiana? Pacjent to 3D

> [edycja]

> To całe do wymiany???

wyjąć przeczyścić dobrze, przesmarować i musi działać - tam bardzo duzo syfu się dostaje i po czasie nie działa jak należy - to dotyczy każdej prawie marki i modelu wink.gif

to samo miałem u siebie w PII tydzień temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wyjąć przeczyścić dobrze, przesmarować i musi działać - tam bardzo duzo syfu się dostaje i po

> czasie nie działa jak należy - to dotyczy każdej prawie marki i modelu

> to samo miałem u siebie w PII tydzień temu

Rozumiem, że to całe czarne mam rozebrać i wyczyścić... I złożyć z powrotem?? zeby.GIF No zobaczymy, kupno ewentualnie drugiego to nie jest duża kasa, mam nadzieję, ze się nie rozleci na milion części w środku jak go rozbiorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rozumiem, że to całe czarne mam rozebrać i wyczyścić... I złożyć z powrotem?? No zobaczymy, kupno

> ewentualnie drugiego to nie jest duża kasa, mam nadzieję, ze się nie rozleci na milion części

> w środku jak go rozbiorę.

nooo rozleci bo tam duzo częsci ruchomych i dziwnych wynalazków wink.gif roboty sporo też żeby rozebrać i poskładać dobrze - więc zarezerwuj sobie pół dni wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.