Skocz do zawartości

Czym zabezpieczyc otarcie do gołej blachy?


lisik

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na progu otarcie z lakieru około centymetr na półtora- do lakiernika auto pójdzie wiosną więc chciałbym na razie to zabezpieczyć, żeby mi progu nie przeżarło przez zimę- próbowałem hammerite ale ta farba trzyma sie jedynie lakieru sąsiadującego z tą gołą blachą a nad blachą wstaje i gromadzi się tam woda :/

Jakiego preparatu/lakieru użyć aby związał z metalem i wytrzymał ze 2-3 miesiące?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam na progu otarcie z lakieru około centymetr na półtora- do lakiernika auto pójdzie wiosną więc

> chciałbym na razie to zabezpieczyć, żeby mi progu nie przeżarło przez zimę- próbowałem

> hammerite ale ta farba trzyma sie jedynie lakieru sąsiadującego z tą gołą blachą a nad blachą

> wstaje i gromadzi się tam woda :/

> Jakiego preparatu/lakieru użyć aby związał z metalem i wytrzymał ze 2-3 miesiące?

ja w poprzednim aucie zabezpieczałem hammeritem, ale podkłaedm, nie farbą. Polecam, chociaż to nie jest najtańsze rozwiązanie, jestem pewny, że można kupić dobry podkład sporo taniej, jeśli tez będzie dostępny w małych puszkach.

Innym rozwiązaniem jest coś, co facet robiący konserwacje nazwał "ocynkiem w spreju". nie wiem co to za preparat, bo nie miałem tego w ręku, ale tak nazwał preparat, którym zabezpieczał otarte części podłogi przed nałożeniem konserwacji. Było to ponad 4 lata temu i do tej pory nie ma problemów z korozją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.