Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

lisik

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. lisik odpowiedział lisik na temat - Francowate
    Dzięki, od tego zacznę PS. Gaz był ale ktoś częściowo zdemontował jakieś dwa lata temu, chyba się homologacja na butle skonczyla i już nie był zakladany ponownie, tyle ze parownik został. Musze to doprowadzić do porządku. Ale terminy u mechaników kosmiczne
  2. lisik odpowiedział lisik na temat - Francowate
    8 tys zł, 2002, 180kkm 1wlasciciel. a i najwazniejsze 3,5 v6 automat. na razie wymieniłem aku, do zrobienia koncowki drążków, sworznie, klocki, syczy servo hamulca, nie jeździłem za duzo bo nie ma tablic. Ale urzekł mnie naturalna skora. wstepnie wyglada ze odpycha się zacnie. po włączeniu przy zmianie na D lub R jest tak ze zmiana następuje po on sekundzie od przełączenia lewarka z wyczuwalnym łupnięcio/szarpnięciem. Poza tym działa płynnie. Ten typ tak ma?
  3. smart for four
  4. lisik odpowiedział mrBEAN na temat - Forum EV
    A jak z cisza w aucie? Jezdzilem ostatnio sporo jakims przedluzonym priusem 7os. AFAIR 2012 i tu odglos napedu byl meczacy, i aurisem hybrid 2016 tutaj tez dosc glosno (chodzi mi o odglos napedu elektrycznego). Po napedzie elektrycznym spodziewalem sie ciszy a nie odglosow jak w autku elektrycznym dla dziecka. Poza tym ten prius to najgorzej wyciszone auto jakim jechalem. Przy 140kmh nie wiele glosniej (przejaskrawiajac) byloby jechac z otwarta szyba.
  5. lisik odpowiedział mrBEAN na temat - Forum EV
    Dzis w radio byl temat leafa i koszty ogniw i akumulatorow. Wymiana baterii w pln to koszt 26tys za nowe plus 2tys robota lub 13tys za uzywane plus 2 tys robota. Wymiana jednego ogniwa jak kleknie to 2.5 tys plus 1.4 tys robocizna. Ogniw jest 48. Kalkulowana zywotnosc jest to na 100kkm do 200kkm.
  6. lisik odpowiedział kravitz na temat - Motokącik
    wymienia sie i ma sie spokoj bo sa inne czesci czy znow za chwile wymiana bo poprawionych czesci nie ma?
  7. lisik odpowiedział kravitz na temat - Motokącik
    pamietam, ale wg mnie to bylo 3,6 z A6 c6 bo interesowalem sie zakupem q7 i zwrocilem na to uwage. Tutaj natomiast jest 3.2 i to poprzeczny nie wzdluzny wiec pewnie to co w pasatach a tam nie slyszalem zlej opini oprocz tego ze mocy nie trzyma
  8. lisik odpowiedział kravitz na temat - Motokącik
    Czy nie mylisz "taniego" rozrządu z 3,6 v6 od Audi?
  9. Mercedes E klasa. Dziadkowóz ale idealny w trasy i wycisza kierowce
  10. Hue hue, jak ja miałem dylemat gdzie w ogłoszeniu koleś pisał, że żaden element nie był malowany, później ze na kazdym fabryczny lakier i wszedzie było napisane ze bezwypadkowy w dodatku pierwszy wlasciciel, kacikowicze pisali ze to nie wazne bo to tylko ogloszenie i w zaden sposob nie jest wiazace i to tylko informacja i jeszcze łaciną rzucali Caveat emptor jak nie ma w umowie wpisanego tego samego to na drzewo kupujacy, a tutaj sprzedajacy zaznaczył coś ptaszkami w ogłoszeniu i radzicie autorowi, żeby do sądu i że sprzedający ponosi odpowiedzianość za błędy w ogłoszeniu... Zyg Zyg marchewka kącikowicze EDIT - niezgodnosc z umową jak piszesz a nie niezgodność z ogłoszeniem....
  11. w obecnych realiach wypada tak napisac ale akurat land rovery zachowuja wlasciwosci terenowe. np nowy range ma przeswit afair 33 cm to kosmos jest gdy inne firmy chwala sie najwiekszym przezwitem w klasie i podaja 21 cm vide mazda... ravka chyba ma 20....
  12. tyle ze ma byc jeszcze drozszy. uklad dachu sugeruje ze zachowali tradycyjny uklad siedzen. ladne sa te samochody. dobrze ze tyl inny niz w discovery sport, bardzej jak w range sport
  13. Najgorsze w tiguanie imho jest to, że aby wygladał "jakoś" trzeba wziąć pakiety i wersje za worek pieniędzy. I od takich wersji roi się w grafice googla i testach. Tymczasem bez fabrycznego tuningu, czyli w wersji jaka bedzie dominowac na drogach, jest to brzydkie auto.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.