Skocz do zawartości

Co sądzicie o A G - wycena


AxiT

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym wiedzieć czy warto dawać 11 000 pln za:

Astra II rocznik 1998

Kombi kolor srebrny

1,8 16V - 115 KM ( bez LPG) oslabiony.gif

Klima - nie wiem czy manual czy automat niewiem.gif

TC

ABS

ALU letnie

Zimowe na stalowkach

Pewnie jeszcze jakieś dodatki ale ogłoszenie o tym nie wspomina.

Z tego co wiem to w 2006 odbył się prywatny import przez właściciela. Jeździ nią do tej pory. Jutro lub po jutro jadę wstępnie na nią zerknąć. Co sądzicie o cenie? Nie za wysoka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z tego co wiem to w 2006 odbył się prywatny import przez właściciela. Jeździ nią do tej pory. Jutro

> lub po jutro jadę wstępnie na nią zerknąć. Co sądzicie o cenie? Nie za wysoka?

trochę szkoda, że tak dawno temu sprowadzona trochę zim naszych i dennych dróg ma już za sobą co zapewne odbiło się na stanie karoserii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 tys drożej czy taniej to przy 12 letnim samochodzie żadna pociecha, liczy się obecny stan techniczny, np czy zawieszenie ok

(kiedy było robione 50 czy 100 tys km temu) czy uklad kierowniczy jest w dobrym stanie.

Ja przejechałem 50 tys km w niespełna 2 lata i jest jak nowa, a nawet lepsza (rozchodziła się hehe.gif)

na dużych dziurach jadę uważnie na trasie ostro (jak dotej pory jakoś się dogadujemy)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.