Skocz do zawartości

Deska zwykła na digital


EGON-TKL

Rekomendowane odpowiedzi

> tam jest roboty po pachy zeby to wszystko działało, najlepiej kup

> deche z cała instalacją elektryczną na przod

To nie ma co się bawić ja jeszcze nie kupiłem bo nie znalazłem jeszce dobrego egemplarza ostatnio jezdziłem dwoma 1.6 dohc 90KM a zbierały sie tak jak Uno 1.0 padaka oby 2 były z LPG strasznie zamulone a digital mi sie podoba i bede szukał nadal Tipka lub Tempry w digitalu oglądałe też Temperówke 1.8 110km przyspieszenie było oki ale byłą bita w tył i zrezygnowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To nie ma co się bawić ja jeszcze nie kupiłem bo nie znalazłem jeszce

> dobrego egemplarza ostatnio jezdziłem dwoma 1.6 dohc 90KM a

> zbierały sie tak jak Uno 1.0 padaka oby 2 były z LPG strasznie

> zamulone a digital mi sie podoba i bede szukał nadal Tipka lub

> Tempry w digitalu oglądałe też Temperówke 1.8 110km

> przyspieszenie było oki ale byłą bita w tył i zrezygnowałem

poszukaj sobie tipa 2,0 16v moze?? dobre osiągi w niepozornej budzie a i max wyposazenie jest wnich zazwyczaj chodz trudno kupic egzemplarz w dobrym stanie...

digital strasznie meczy podczas jazdy nocą a i w ciagu dnia sie nudzi, przedewszystkim denerwują ciagle zmeiniające sie cyfry na predkosciomierzu..

mysle ze analogowa decha z obrotkiem w tipo jest lepszym wyborem..

w temprze ta wielka decha jest straszna, no i brak silnikow 16v w europie:((

ale za to zajebisty bagaznik..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> digital strasznie meczy podczas jazdy nocą a i w ciagu dnia sie

> nudzi, przedewszystkim denerwują ciagle zmeiniające sie cyfry na

> predkosciomierzu..

nie prawda,nie prawda,nie prawda,i jeszcze raz nie prawda.Pozatym jest regulacja jasności,a licznik przy stałej prędkości wcale nie skacze.Niestety Blackmk ale musze zaprzeczyć.

nono.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To juz się robi wiecej kombinowania a ten impulser pasuje w każdą

> skrzynie ??

Tak, do kazdej skrzyni to pasuje. Co do podpiecia licznika. 100zl chca za to. Ja mialem samemu to sobie zrobic, ale pozniej jakos tak patrzylem na to i patrzylem az wkoncu wzialem deske analogowa z obrotkiem. I jestem bardzo zadowolony. Mowia ze digitale strasznie fixuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...taka mentalnosc polskiego narodu...chocby mu sie walil ten licznik co 50km to Ci powie ze jest sprawny bo albo chce sprzedac albo chce zebys mu zazdroscil...mialem 1.6dgt i deska miala albo mrugawke albo cos nie laczylo...teraz mam sedici analoga z obrotkiem i jest bardzo fajowo smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dgt i nie narzekam smile.gif

Jest jednak cos co sie czasami sypie (nie bede popieral tej naszej polskiej mentalnosci :D )

Czasami w czasie jazdy zapali mi sie kontrolka ze mam przepalona zarowke z przodu ale sporadycznie sie to zdarza (do tej pory kilka razy a mam juz Tipo ponad rok i zrobilem ponad 13tys km)

Ja do digitala nie mam zastrzezen smile.gif

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.