Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

EGON-TKL

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Zawartość dodana przez EGON-TKL

  1. tylko brak loga jest napisane że włoskich
  2. Zapraszamy wszystkich na spota włoskiego 3.08.2014 port łódź parking pod Ikea godz 12:00
  3. sprawdź blacharkę głównie progi i podłogę z tylnej części bywają i zdrowe ale i bardzo skorodowane, silnik jeśli był w miarę zadbany to nie powinien robić problemów, co do benzyn to 2.5 V6 w benzynie bardzo ładnie idzie a przy tym spalanie ma tylko troszkę większe niż 2.0 TS
  4. EGON-TKL odpowiedział EmiFFP na temat - Motokącik
    diesel 1.3 te silnik jest podatny na wyciągające się łańcuchy rozrządu koszt wymiany jest dość wysoki a trwałość i tutaj rożną są wyniki od 50-100 tyś, ja zdecydowanie polecam silnik 1.4 16V jeśli tylko będzie w miare zadbany jest bezawaryjny do tego na LPG sekwencji śmiga bardzo ładnie
  5. EGON-TKL odpowiedział mrBEAN na temat - Gaz na ulicach
    > W LPdi ciekły LPG jest podawany jest zamiast benzyny do układu wtrysku bezpośredniego. Nie ma > żadnych dodatkowych wtryskiwaczy LPG. Główny element tej instalacji to moduł zmiany paliwa. > Natomiast inne instalacje działają tak, że odparowany LPG jest podawany do kolektora osobnymi > wtryskiwaczami (czyli tak, jak to zwykle ma miejsce), ale wtryskiwacze benzyny też muszą > cyklicznie pracować, żeby bez chłodzenia się nie uszkodziły. > Efekt tego taki, że w zależności od charakteru jazdy, zużywasz oprócz LPG również benzynę w > istotnych ilościach (może być nawet 50:50). W LPdi możesz jeździć wyłącznie na gazie (poza > większymi mrozami), więc IMHO tylko to ma jakiś sens w silniku z bezpośrednim wtryskiem > benzyny. Ciekawe jak żywotność wtryskiwaczy skoro one są zrobione do benzyny
  6. spalanie CNG podane masz w kg czyli wychodzi podobnie co w litrach LPG, CNG jest tansze i tyle
  7. > Butla z gazem ma być tak wypozycjonowana aby elektrozawór był z tyłu butli po montażu a nie z > przodu. Jest to o tyle ważne, że jak przyśpieszysz a masz niewiele gazu, to LPG spływa do tyłu > butli i masz szansę go zassać, w przypadku zaworu z przodu butli, LPG spłynie przy > przyśpieszeniu do tyłu a z przodu butli pozostanie...powietrze. Niby tak ale przy silnikach o małej pojemności które mają małe zapotrzebowanie na gaz nie ma to za bardzo znaczenia
  8. Łódź LPG 2.54 zł
  9. autko śmiga ładnie to nic nie ruszam, chciałem się tylko dowiedzieć jaki ujemny wpływ ma wyższy mnożnik ? a tu czytam że dla valteków to nawet lepiej jak mają dłuższy czas wtrysku, zmieniać nie mam zamiaru bo to 2 moje auto z takim zestawem (stag valtek) i poprzednie zostało w rodzinie valteki padły po 50zł kupiłem zestaw naprawczy i śmigają dalej
  10. a co skutkuje troszke wyższym mnożnikiem ? (cisnienie podczas pracy na wolnych jest ok 1.14 podczas max buta 1.04)
  11. stag+4 valteki czerwone po przejechaniu 10 tys km na lpg podłączyłem kompa i zrobiłem kalibracje po kalibracji znikła mapa gazu benzynowa lina została pojeździłem trochę na benzynie (linia benzyny uległa zmianie) potem przełączyłem na LPG i otrzymałem takie wyniki: przed kalibracją: po kalibracji: auto i przed i po kalibracji jeździ dobrze zastanawia mnie fakt czemu mnożnik po kalibracji poszedł w górę ?
  12. dobra przenstalowałem i sprawa wyglada tak klikam na parametr jeden czy wiecje bez znaczenia pokazują się na 4 sek i rozłacza FES po razlaczeniu musze wylaczyc program i właczyc ponownie by sie polaczyl, i tak wkoło macieju czy łacze sie ELM czy VAG KKL tak samo sie dzieje na wersji 2.7 nierozłącza mi wogóle ale pokazuje błedne obroty silnika zamaist 900 - 200 pare
  13. zainstalowałem FES ale mam problem nie ma odczytów parametrów bieżących F4 w zakładce parametry wszystko jest nie aktywne niestety może ktoś wie czego to wina testowalem na wersje 2.3.1 oraz 3.3 i to samo na obu kablem VAG KKL oraz ELM to wyklucza wine kabla a programem PCMSCAN parametry sa odczytywane na bieżąco czyżby to wina złej wersji FES ??

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.