Skocz do zawartości

Śruby obudowy przepustnicy - skąd??


vendorr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono prosta krótka sprawa:

284434539-fot904.jpg

Potrzebuję śrubek z 8, ale nie chce ich posiadać na śrubokręt krzyżakowy (kto to wogóle tak wymyślił sciana.gif) tylko na torxa.

Jakby ktoś mógł pomóc mi w namierzeniu takich śrubek na torxa, albo jakiś warsztat ślusarski lub któryś z kolegów z AK mógłby mi takie wykonać, to normalnie byłbym bardzo wdzięczy i miałby u mnie dług wdzięczności.

PZDR VEN

post-53807-14352510617507_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To są zwykłe śruby. Kupisz takie torxowe, czy inbusowe. Zmierz je tylko i do sklepu. Pewnie nawet dostaniesz z kołnierzem.

No właśnie o ten kołnierz mi chodziło, myślałem, że to jakiś specjalny wyrób GM.

> Asmet ma spory wybór.

Dziękuję bardzo, przeszukam i popatrzę i dam znać czy coś dobrałem.

PZDR VEN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kuz, nie chodzi mi o mnie, po prostu poznałem samochód kolegi i >jeszcze nie skojarzyłem, że sam

> stworzyłem taki manual (zdjęcie udostępnione przez autora, za jego >zgodą). Sądziłem, że fotograf dalej coś kombinuje

No ok rozumie, ale ja się niestety źle zachowałem, użyłem zdjęcia nie mojego a zapożyczonego beż wstawienia takowej informacji smile.gif

PZDR VEN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.