Skocz do zawartości

RO 2DIN


misiu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam jakiegoś niedrogiego (do 1000zł) radioodtwarzacza CD/MP3 o gabarytach 2 DIN najlepiej z pilotem.

Fajnie też byłoby jakby miał możliwość wyświetlania danych z komputera pokładowego (Toyota Previa) ale pewnie tak to tylko w erze.

Przeglądam Allegro ale tak do konca nie wiem co chcę, można znaleźć markowe sprzęty ale skromne w tych pieniądzach jak i również "wypasione" kombajny z DVD, JPG, MP4 takich firm jak Canva.

Poradzicie coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A czego oczekujesz od takiego sprzętu w pierwszej kolejności?

Nic specjalnego:

- możliwości odtwarzania CD/MP3

- bezproblemowego podłączenia (wykorzystanie fabrycznej instalacji audio)

- możliwości wyświetlania danych z kompa pokładowego (temp. zewnetrzna, spalanie)

- pilota z kierownicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- możliwości odtwarzania CD/MP3

Prawie wszystkie.

- bezproblemowego podłączenia (wykorzystanie fabrycznej instalacji audio)

Zazwyczaj bezproblemowo.

- możliwości wyświetlania danych z kompa pokładowego (temp. zewnetrzna, spalanie)

Tu już gorzej...

- pilota z kierownicy

Zazwyczaj opcjonalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym wyświetlaniem spalania i temperatury to nic taniego nie kupisz.

Najtańsze 2din to http://allegro.pl/jvc-kw-xr411-2din-usb-mp3-tygodniowa-okazja-sklep-i1327982920.html

Wersja multikolor 100zł więcej kosztuje. Sam mam 2din JVC tylko starszy model i daję radę. Przyznam jednak, że alpinka 1din ładniej grała ale 2 din ładniej się prezentowało i tak zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z tym wyświetlaniem spalania i temperatury to nic taniego nie kupisz.

> Najtańsze 2din to

> http://allegro.pl/jvc-kw-xr411-2din-usb-mp3-tygodniowa-okazja-sklep-i1327982920.html

> Wersja multikolor 100zł więcej kosztuje. Sam mam 2din JVC tylko starszy model i daję radę. Przyznam

> jednak, że alpinka 1din ładniej grała ale 2 din ładniej się prezentowało i tak zostało.

właśnie o takim JVC myślłałem.

A z tym spalaniem i temperaturą to wogóle jest taka opcja. Wiesz może kto robi taki sprzęt, a może wystarczy dokupić jakiś moduł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> właśnie o takim JVC myślłałem.

> A z tym spalaniem i temperaturą to wogóle jest taka opcja. Wiesz może kto robi taki sprzęt, a może

> wystarczy dokupić jakiś moduł?

W zasadzie to zapomnij o dodatkowych informacjach wyświetlanych na RO, nie spotkałem się jeszcze z niczym za rozsądne pieniądze co by oferowało taką opcje, przedewszystkim musiałoby gadać po CAN i auto samo powinno wyrażać chęć do takiej współpracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko co chcesz w jednym dedykowane to twojej toyki

Chinagrabber_TP_569_0.jpg

Chinagrabber_TY_472_02.jpg

6.2 inch 2 DIN Toyota Previa GPS Navigation Special Car DVD Player for Toyota Previa

6.2 inch Car DVD Player with Touch Screen/Bluetooth/AM/FM/TV/iPod/GPS/USB/SD for Toyota Previa

6.2 inch 2 DIN Toyota Previa GPS Navigation Special Car DVD Player for Toyota Previa Features:

* 6.2 inch 16:9 high resolution digital TFT LCD monitor panel(RGB 800*480).

* 3D Graphical User Interface for easy operation.

* PIP function: Picture in Picture, the primary and secondary program can be switch by button, and the secondary menu can be moved by your figer.

* 2nd generation Virtual CD changer, the device can store 6 pieces CD songs by 2GB flash memory.

* DVD CD /MP3/MPEG4/DIVX -R/WMA/JPEG format playback.

* Built in TV tuner, PAL/NTSC or SECAM compatible.

* Built in FM/AM tuner.

* 30 Preset Memory Stations (18FM+12AM).

* Built in bluetooth for hand free call.

* Built in GPS navigation function (WinCE 5.0 system, supports the maps of IGO,TOMTOM,ROUTE 66,etc.).

* SD card and USB slots.

* Supports iPod function.

* Auto rear viewing function.

* 1 A input(1 video,2 audio), 1 A output(1 video,4 audio).

* Built in 4x45W amplifier.

* Steering wheel control function,it is easy for you enjoying your music on the way.

* Dual zone function: you can listen the CD/DVD/Radio while viewing the map.

chinagrabber.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.