Skocz do zawartości

Kręci a nie chce odpalić


bialy260

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem ze swoim uniakiem 1,4 i.e a mianowicie nie chce mi odpalic za zadne skarby podejrzewam pompke paliwa która po przekręceniu kluczyka wydawala charakterystyczny dzwiek a teraz jej nie slychac, podniosłem tylna kanapke i dopchalem sie do niej sa tam dwie wtyczki po wyjęciu tej z trzema przewodami i przekreceniu kluczka na dwoch skrajnych przewodach jest napiecie na drugiej kostce nie ma zadnych oznak (szczerze mowiac nie wiem od czego jest ta druga kostka) komputer wydaje sie w porzadku rozkrecilem na plytce nie widac zadnych niepokojacych objawow. Sprawdzilem kopułke przewody sa ok Dziwi mnie tylko jedna sprawa po pierwszym nieuruchomieniu samochod poszedl z popychu po pol godzinie pracy sam zgasl wiec pompka musiala pracowac Prosze pomozcie DZIEKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pod maską po lewej stronie digiplexa masz małą czarną skrzyneczkę, ściągnij dekielek i tam są dwa

> przekaźniki, jeden jest od pompy tylko nie pamiętam który

A drugi jest od grzania Lambdy - tylko też nie pamiętam który hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.