Skocz do zawartości

Prośba o opinie nt wzmacniacza.


Hansior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Brat nosi się z zamiarem zmiany wzmacniacza z 2CH na 4CH.

Na zakup ma do wydania jakieś 500 zł. Najlepiej żeby towar był nowy. W oko wpadł nam taki rockford R300-4 . W paru sklepach i na Allegro jest on dość mocno przeceniony. Grać by to miało pod Hertzami DSK i pod skrzynią z głośnikiem Rockford Prime R1.

Naprowadzcie mnie czy za te niecałe 500 zł to dobry wybór? Słuchał ktoś tego modelu? W grę wchodzi także używka ale musiała by być z pewnego zródła smile.gif.

Jeszcze jedno wink.gif... dużo lepszy będzie ten wzmacniacz od takiego Ground Zero ? Bo taki sprzęt także był początkowo brany pod uwagę.

Za wszystkie opinie i podpowiedzi z góry dziekuję grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> Brat nosi się z zamiarem zmiany wzmacniacza z 2CH na 4CH.

> Na zakup ma do wydania jakieś 500 zł. Najlepiej żeby towar był nowy. W oko wpadł nam taki rockford

> R300-4 . W paru sklepach i na Allegro jest on dość mocno przeceniony. Grać by to miało pod

> Hertzami DSK i pod skrzynią z głośnikiem Rockford Prime R1.

> Naprowadzcie mnie czy za te niecałe 500 zł to dobry wybór? Słuchał ktoś tego modelu? W grę wchodzi

> także używka ale musiała by być z pewnego zródła .

> Jeszcze jedno ... dużo lepszy będzie ten wzmacniacz od takiego Ground Zero ? Bo taki sprzęt także

> był początkowo brany pod uwagę.

> Za wszystkie opinie i podpowiedzi z góry dziekuję

Tez jestem na etapie wymiany wzmaka i tez mam na oku tego ground zero ze wzgledu na to ze ma Hi-input. Z tego co sie orientuje firma jest bardzo dobra, wzmacniacz tez podobno daje rade, a jak bedzie to sie okaze w praktyce, w styczniu go bede mial takze napisze jak sie sprawuje jesli nadal bylbys na etapie kupna. Wzmak bedzie gral u mnie tez pod hertzami DSK 165 i z tuba blaupunkta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Także skłaniam się do Rockforda . Ale nie wiem czy wart jest dopłacenia ok 100zł do tego Ground

> Zero.

> Nikt już w temacie nie pomoże?

ten ground zero ma wejscie hi-input do ktorego mozesz podlaczyc normalne wyjscie na glosniki tylne z radia, a do rockforda jakbys chcial podlaczyc wyjscie tylnych/przednich glosnikow z radia to trzeba kupic specjalny adapteri sie bawic w lutowanie, taki o: ADAPTER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zauważyłem właśnie wink.gif. Ale puki co radyjko będzie grało pod JVC 821 które ma 3xrca więc problemu nie ma. Chyba że kiedyś miałoby zagrać pod radiem fabrycznym w co zabardzo nie wierzę zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.