Skocz do zawartości

Megane 2 1.9DCi koła i problem z komputerem pokładowym.


yasko1888

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Czy mogę na zimę założyć 14stki 175/65 lub 185/65 czy to są za małe kółka? Drugie pytanie, od pewnego czasu kasuje mi za każdym razem przebieg ten od tankowania, średnie spalanie, ile km do stacji itd. Przy każdym uruchomieniu mam od zera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy mogę na zimę założyć 14stki 175/65 lub 185/65 czy to są za małe kółka?

Witam Wydaje mi się że w megance II są standardowo 15calowe felgi(czasami większe, zależy od wersji) i nie da się zamontować mniejszych , z uwagia rozmiar tarcz hamulcowych. Niestety nie da się zrobić oszczedności w zakupie tańszych opon i felg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, Czy mogę na zimę założyć 14stki 175/65 lub 185/65 czy to są za małe kółka? Drugie pytanie,

> od pewnego czasu kasuje mi za każdym razem przebieg ten od tankowania, średnie spalanie, ile

> km do stacji itd. Przy każdym uruchomieniu mam od zera.

j.w. też chciałem na zimę 14ski smile.gif. za kasowanie przebiegu może być odpowiedzialny słaby akumulator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, Czy mogę na zimę założyć 14stki 175/65 lub 185/65 czy to są za małe kółka? Drugie pytanie,

> od pewnego czasu kasuje mi za każdym razem przebieg ten od tankowania, średnie spalanie, ile

> km do stacji itd. Przy każdym uruchomieniu mam od zera.

Mam Megane I 1.9dci i też chciałem na zimę 14 cali,ale nie da się

założyć ze względu na rozmiar tarczy i zacisku hamulcowego.

Inne wersje widziałem na 14.

Trzeba przymierzyć czy wejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.