Skocz do zawartości

wkładki sc


elmo126

Rekomendowane odpowiedzi

> Panowie krótkie pytanie: czy wkładki z tej aukcji będą pasować do sc?

> zgubiłem jeden komplet kluczyków i dla świętego spokoju chciałbym wymienić na nowy

tylko stacyjka będzie pasować i wkładka po lewej stronie stacyjki reszta jest do innego auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co do wkladek to chyba szkoda szukac na allegro

> ja polazlem do duzego motoryzacyjego .. gosc poszukal w katalogu.. wydal wkladki z kluczykami a ja

> zaplacilem cos kolo 35 zl

Za wszystkie wkładki razem z wlewem zapłaciłeś 35 zł icon_eek.gif ?Pytam bo też będę musiał zmienić i zastanawiałem się nad tymi z allegro bo myślałem, że w sklepie będą mieli wygórowane ceny ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w tyskim sklepie z czesciami fiata, ktory raczej uwaza sie za niedrogi, bo ceny przecietne - placilem 63zł za komplet 5ciu wkladek, do drzwi, stacyjki, wleu i baku - wloski, ale nie ricambi, natomiast w innym sklepie, ktory prowadzi tylko fiata - za to samo zaplacilbym 80kilka zlotych, a mieli to samo i tez nie mieli ori wkladek - takze ceny rozne, ale osobiscie polecam wymienic komplet - zawsze to jeden, a nie 2kluczyki smile.gif a no i mam wersje bez immo wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.