Skocz do zawartości

Wycieraczka przód


Serkowy013

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

co może byż z wycieraczka- nie działa

rozebrałem wszystko. podłaczyłęm na krutko sam silniczek, działa.

potem rozebrałem mechanizm, oczyściłem to kółko na które idą 3 styki, podłączyłęm działa.

wszystko chodzi jak w zegareczku, paluszkiem można ruszać całym mechanizmem.

złożyłem wszystko. Działa myśle super jestem zajebongo zeby.GIF

po 2 dniach (czyli dziś) jade sobie spokojnie z wawki do domu i najpierw zaczeła wolniej się poruszać, i po paru ruchach staneła,

właczyłęm 2 bieg, wychodze z auta, ręką pomogłem zrobiła 2 ruchy i stanęła.

i teraz co może z tym być, bo nie uśmiecha mi się co 2 dni tego roznierać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze dlatego, że na krutko działa, bo jeśli by na krótko działało, to by i normalnie działało 270751858-jezyk.gif

jak pomagasz ręką i idzie, to silnik traci moc, bo mechanizm masz poczyszczony i raczej się nie zaciera

szukaj na szrotach całych silników, najlepiej od razu ze dwa jak nie trzy zeby.GIF dla spokojności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnika nie rozbierałem, tylko sam mechanizm.

dziś znów to porozbierałem, oczyściłem kółko, podgiąłem troszkę 3 styki i spiłowałem je pilniczkiem.

działa tak jak po ostatnim rozbieraniu, czyli bez oporów i macha aż miło.

zobaczymy na jak długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zobaczymy na jak długo.

Jeśli problem się powtórzy, szukaj przyczyny w silniczku - zawieszona szczotka lub brudny komutator. Do Uniaka pewnie najtaniej i najszybciej będzie po prostu poszukać silniczka na szrocie (do Stilo swego czasu dorabiałem i lutowałem szczotki, ale tu nie było części na szrotach, a ASO zaśpiewało 400 złotych za kompletny nowy napęd tylnej wycieraczki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.