Skocz do zawartości

Czy mamy kogoś z ASO Hyundaia? Zestaw regeneracyjny Atos


whitepawer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przeszukałem internet pod kątem zestawu regenerującego zacisk hamulcowy do Atosa z 2000.

Niestety, nigdzie nie znalazłem nawet wzmianki o tym.

Wszędzie są podawane ceny całych zacisków, bez możliwości ich regeneracji.

Kiepsko szukam czy może faktycznie nic nie ma?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na stronie IC znalazłem zestaw naprawczy...

> czyli słabo szukasz

> quick brake

inaczej.

Tam są tylko gumki, które osłaniają tłoczki(?) miedzy jarzmem a zaciskiem. (nie wiem jak to napisać, to się chyba profesjonalnie nazywa zacisk pływający)

Mi zależy na tłoczku i gumce, zapieka się dziad i co jakieś pól roku trzeba go czyścic, od jakiegoś czasu szukam rozwiązania.

Zazwyczaj zapominam dopóki problem nie wraca

EDIT:

albo wcześniej nie zauważyłem tego, albo nie wiem, ale chyba jednak jest na stronie IC, tylko fotka jest nie dostępna i teraz nie wiem..

Quote:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego

AUTOFREN SEINSA

D4319

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego

Informacje Inter Cars o towarze

indeks: D4-319

Cena brutto: 58,44 zł

nazwa: Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego

opis : AUTOFREN Reperaturka zacisku P HYUNDAI ATOS 51MM

producent: AUTOFREN

W MAGAZYNIE: >9

Ograniczenia

Strona zabudowy: Oś przednia

Średnica [mm]: 51

System hamulcowy: TOKICO


To może być tłoczek?

Jeszcze raz EDIT:

znalazłem takie coś po numerze z IC są gumki, tylko nie wiem czy w tym pudełeczku na zdjęciu jest tłoczek czy nie.. klik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najprościej to podzwoń do sklepów specjalizujących się w częściach do japońców/koreańców albo specjalizujących się w częściach do hamulców...tak będzie najprościej...i pewnie znajdziesz wszystko czego potrzebujesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> najprościej to podzwoń do sklepów specjalizujących się w częściach do japońców/koreańców albo

> specjalizujących się w częściach do hamulców...tak będzie najprościej...i pewnie znajdziesz

> wszystko czego potrzebujesz...

chyba znajdę taki sklep gdzieś na necie i spróbuje.

W motoryzacyjnym kolo domu, mila Pani przeszukała katalogi i niby nie ma. kazała przyjść z tłoczkiem, "pomierzymy i coś dobierzemy".

Najśmieszniejsze jest to ze chyba tych zacisków wcześniej nie użyli, ani później. Np. na IC jest funkcja która opisuje gdzie element był jeszcze montowany, tylko w atosie jest pustka

Ja nie chciałem wierzyć ze nic niema, wiec szukam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.