Skocz do zawartości

Kajto odchodzi z SPRT


Iwin

Rekomendowane odpowiedzi

> a w jego miejsce Chuchała Z RPP

> link

> z jednej strony troche szokująca decyzja ale uzasadnienie ma sens.

Jedyna nadzieja, ze w przyszlym roku Kajto będzie miał tak samo dobry sprzęt i zespół...Liczyłem po cichu na S2000, ale widze z wypowiedzi, ze dalej zamierza Subaru jeździc..zobaczymy..ale trzymam za niego mocno kciuki..

Jak dla mnie Chuchała jest bardzo dobry, ale wydaje mi sie ze jeszcze za wczesnie N4...jeździ swietnie, widziałem go w tym roku na 4rech eliminacjach, ale wydaje mi sie ze ta współpraca skończy sie z hukiem w połowie sezonu...oby nie.. smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jedyna nadzieja, ze w przyszlym roku Kajto będzie miał tak samo dobry sprzęt i zespół...Liczyłem po

> cichu na S2000, ale widze z wypowiedzi, ze dalej zamierza Subaru jeździc..zobaczymy..ale

> trzymam za niego mocno kciuki..

> Jak dla mnie Chuchała jest bardzo dobry, ale wydaje mi sie ze jeszcze za wczesnie N4...jeździ

> swietnie, widziałem go w tym roku na 4rech eliminacjach, ale wydaje mi sie ze ta współpraca

> skończy sie z hukiem w połowie sezonu...oby nie..

dexter popatrz na to jak nki przerobią na przyszły rok i chciałbyś s2000 śmigać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dexter popatrz na to jak nki przerobią na przyszły rok i chciałbyś s2000 śmigać??

R4 wydaje się póki co być czymś w rodzaju niespełnionych dotychczasowych marzeń tych, którzy startowali N'kami. Z drugiej strony ... podejrzewam, że jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to w RSMP będziemy mieli wyścig zbrojeń na miarę WRC...

Pytanie ... czy to idzie w dobrą stronę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> R4 wydaje się póki co być czymś w rodzaju niespełnionych dotychczasowych marzeń tych, którzy

> startowali N'kami. Z drugiej strony ... podejrzewam, że jeśli wszystko pójdzie zgodnie z

> planem to w RSMP będziemy mieli wyścig zbrojeń na miarę WRC...

> Pytanie ... czy to idzie w dobrą stronę...

ja to ciekaw jestem czy nowe wrc będa w polsce mogly jeździć,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.