Skocz do zawartości

My name is problem ;/


Shaq89

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis przyszedl mi zdeś nowy do schuma bo stary skonczyl sie na lisie 270751858-jezyk.gif. No i problemy oczywiscie sruby z przodu i od dołu puscily nawet na lajcie ale te z boku u gory sprawiały problemy po lewej wykreciłem a po prawej obie sie ukręciły ;O. Co teraz wymodzic rozwierciłem jedna ale nie mam pomysłu co teraz czy nagwintowac to od nowa i wsadzić nowe wieksze srubki czy sruba z nakretka swoja droga to ja mam male rece a juz mi było ciasno 270751858-jezyk.gif jak wy to robicie 270751858-jezyk.gif. Na razie zakreciłem z gory z przodu i od dołu, bo rano gnę do zakopca (bez tych kratek to chlodnica wyglada jak tarcza na bryły sniegu 270751858-jezyk.gif) i nie mam czasu na zabawe frown.gif tak samo nie moge odkrecic tych srubek od kratek wszystko zapieczone czy zerdzewiałe. Smutna twarz frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzis przyszedl mi zdeś nowy do schuma bo stary skonczyl sie na lisie . No i problemy oczywiscie

> sruby z przodu i od dołu puscily nawet na lajcie ale te z boku u gory sprawiały problemy po

> lewej wykreciłem a po prawej obie sie ukręciły ;O. Co teraz wymodzic rozwierciłem jedna ale

> nie mam pomysłu co teraz czy nagwintowac to od nowa i wsadzić nowe wieksze srubki czy sruba z

> nakretka swoja droga to ja mam male rece a juz mi było ciasno jak wy to robicie . Na razie

> zakreciłem z gory z przodu i od dołu, bo rano gnę do zakopca (bez tych kratek to chlodnica

> wyglada jak tarcza na bryły sniegu ) i nie mam czasu na zabawe tak samo nie moge odkrecic

> tych srubek od kratek wszystko zapieczone czy zerdzewiałe. Smutna twarz

przeciez tam jest w pip miejsca, spokojnie wsadzisz łape z nakretka od góry ja ma tam nakretki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzis cudowna akcja slinka.gif do zakopca tam i spowrotem na luzie. Potem podjechalem do sklepu wsiadam do auta przekrecam kluczyk kontrolki ok chce krecic cisza .... mysle wtf ? tak z 10 razy tylko cos cicho "szuralo" w komorze no to co z gorki bylo to pchanie z gory poszedl na 3 i zapalił zajechalem do domu postawilem zgasiłem znow to samo nie kreci... co to bedzie szczotki ? angryfire.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A dzis cudowna akcja do zakopca tam i spowrotem na luzie. Potem podjechalem do sklepu wsiadam do

> auta przekrecam kluczyk kontrolki ok chce krecic cisza .... mysle wtf ? tak z 10 razy tylko

> cos cicho "szuralo" w komorze no to co z gorki bylo to pchanie z gory poszedl na 3 i zapalił

> zajechalem do domu postawilem zgasiłem znow to samo nie kreci... co to bedzie szczotki ?

jeśli słychać rozrusznik a nie kręci to bendiks. a jeśli cisza całkowita to szczotki albo kabelkologia tudzież inne ustrojstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> oby szczotki bo kabelki jak beda to mnie trafi zeby tak z dup.... sie syplo

1.jak całkowita cisza i nie przygasaja kontrolki-> obwód kluczyk- elektromagnes (połaczenie na rozruszniku, złączka wiazek)

2.jak słychac stuk i nie przygasaja kontrolki-> styki w bendixie

3.jak rozrusznik sie kreci ale silnik nie sprzegło bendixu

4.jak cisza i kontrolki przygasaja to

a/zatarł sie na wałku

b/odkrecił sie rdzen uzwojenia

c/szczotki

to tak podstawowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 1.jak całkowita cisza i nie przygasaja kontrolki-2.jak słychac stuk i nie przygasaja

> kontrolki-3.jak rozrusznik sie kreci ale silnik nie sprzegło bendixu

> 4.jak cisza i kontrolki przygasaja to

> a/zatarł sie na wałku

> b/odkrecił sie rdzen uzwojenia

> c/szczotki

> to tak podstawowe

czyli cos z 4 bo kontrolki przygasaja i dmuchawa na chwile stopuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.