Skocz do zawartości

koła - opony


technix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytanko czy do Palio da radę założyć koła 15 ?

Bo standard to jest 175/70 R14 tak?

pytam bo na zimę lepiej jak wyżej wisi???

Ale takie te 15-tki żeb y nie obcierało jak dobije czy cóź.

Wesołych Świąt życzę Wam i Waszym furką mikolaj.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kwestia jakie opony zastosujesz i tyle, znajdź sobie kalkulator opon w necie, to zobaczysz ze nawet

> 16 i 17 cali wejdzie

Dzięki za odpowiedzi ale chyba się trochę nie zrozumieliśmy, otóż nie chodzi mi o to bya dać felgę 17 i wtedy profil 35 czy coś podobnego.

Bardziej interesowała mnie praktyczna odpowiedź ponieważ jak wiadomo zimą są dziury, bruzdy ect., dlatego chciałbym wiedzieć jakie maksymalnie duże koła wejdą o dość standardowym profilu aby auto poprosy wisiało maksymalnie wysoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzięki za odpowiedzi ale chyba się trochę nie zrozumieliśmy, otóż nie chodzi mi o to bya dać felgę

> 17 i wtedy profil 35 czy coś podobnego.

> Bardziej interesowała mnie praktyczna odpowiedź ponieważ jak wiadomo zimą są dziury, bruzdy ect.,

> dlatego chciałbym wiedzieć jakie maksymalnie duże koła wejdą o dość standardowym profilu aby

> auto poprosy wisiało maksymalnie wysoko.

ja jeżdże na 175/70/14 i nic nie obciera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzięki za odpowiedzi ale chyba się trochę nie zrozumieliśmy, otóż nie chodzi mi o to bya dać felgę

> 17 i wtedy profil 35 czy coś podobnego.

> Bardziej interesowała mnie praktyczna odpowiedź ponieważ jak wiadomo zimą są dziury, bruzdy ect.,

> dlatego chciałbym wiedzieć jakie maksymalnie duże koła wejdą o dość standardowym profilu aby

> auto poprosy wisiało maksymalnie wysoko.

to po co Ci 15?! zwiększ tylko profil opony z 65 na 80..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.