Skocz do zawartości

Żarówki xenonowe-> które maja większą żywotność ?


Apachos

Rekomendowane odpowiedzi

Mam u siebie Lampy xenonowe z żarówkami "D1S"

Ktoś w nie wsadził jakieś chińskie zamienniki - lewa włącza się z opóźnieniem lub czasami trza 2 razy włączyć by zaskoczyła a prawa szybko przestała działać....

Sama wymiana jest bardzo kłopotliwa-zdjęcie całego zderzaka, wyjęcie reflektora i dopiero odkręcania wkrętakiem zaślepek reflektora...ogólnie kaplica... no.gif

chciałbym kupić żarówki najbardziej żywotne by się w to nie pierdzielić -> myslicie że to ruletka i gen. wszystko chińszczyzna i to jest na zasadzie "chybił trafił" czy sa jednak lepsze ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no właśnie znajomy też mi takie polecał -> barwę żarnika brać 6 000 ?

kiedyś sprzedawca żarówek ksenonowych wyjaśnił mi że ori ksenon to 4300 wszystkie inne temp to wymysł chińczyków. Nie mogę teraz znaleźć, kupowałem nowe żarówki philipsa w sklepie na bartyckiej (sprzedawca z allegro) coś koło 180/szt, świecą idealnie już prawie dwa lata ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak chcesz świecić jak te wiejskie zestawy z allegro to brać...

nie chce-mam orginalne lampy w IBI-żarówka jest D1S ->nigdy nie kupowałem żarówek xenonowych i myślałem że dana żarówka może świecić różnymi barwami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.