Skocz do zawartości

Co wybrać?


Bouler

Rekomendowane odpowiedzi

Z tych dwóch bierz Astrę. Nowsza konstrukcja i całkiem fajny silnik. Lancer tez nie głupi, ale musi się podobać, bo szałowy nie jest. Do tego drogie części, ale jak bierzesz nowego, to nie musisz się tym zbytnio przejmować.

Astra u mnie by wygrała za fajne niektóre rozwiązania. Jak choćby wysuwaną matę zabezpieczającą tylny zderzak (kombi). Tylna kanapa się fajnie składa za jednym pociągnięciem z bagażnika. ale z tego co pamiętam, to Lancer tez chyba to ma. PunTomas mi to pokazywał bodajże kiedyś.

Najlepiej, przejedź się oboma autami i sam zdecyduj. Sprawdzisz zachowanie auta na drodze, resorowanie, prowadzenia, dynamikę, no i materiały/wykończenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Uwierz mi ,ze z tym przeswitem nie jest tak super hiper a w paru miejsca duzo lepiej poradzilo

> sobie SX4 mojej .

SX4 (z 4x4) to byc moze doskonaly samochod.

Ale kompletnie nie przemawia do mnie ta forma designu.

Juke tez jest szpetny, ale w zabawny sposob.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> SX4 (z 4x4) to byc moze doskonaly samochod.

> Ale kompletnie nie przemawia do mnie ta forma designu.

> Juke tez jest szpetny, ale w zabawny sposob.

Mam pytanie: czy Ty chociaż raz jeździłeś tymi dwoma autami, które polecasz? Pytam, bo nie chce mi się wierzyć żeby ktoś kto nimi jeździł, chciał je komuś polecić (w szczególności Juke'a)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam pytanie: czy Ty chociaż raz jeździłeś tymi dwoma autami, które polecasz? Pytam, bo nie chce mi

> się wierzyć żeby ktoś kto nimi jeździł, chciał je komuś polecić (w szczególności Juke'a)...

Dwa? Cytat chyba nie zostawia watpliwosci.

Quote:

Autem, ktore poszedlbym obejrzec jest Nissan Juke.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dwa? Cytat chyba nie zostawia watpliwosci.

> Quote:

> Autem, ktore poszedlbym obejrzec jest Nissan Juke.

Piszesz też o SX4 4x4, że może to być doskonały samochód. Otóż oba ta auta są niezwykle daleko od doskonałości, a jeśli polecasz Juke'a komukolwiek, to znaczy że go nie lubisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Piszesz też o SX4 4x4, że może to być doskonały samochód. Otóż oba ta auta są niezwykle daleko od

> doskonałości, a jeśli polecasz Juke'a komukolwiek, to znaczy że go nie lubisz...

Dalekie od doskonalosci jest Twoje czytanie ze zrozumieniem. niewiem.gif

Zaznaczylem, ze istnieje auto, ktorym zainteresowalbym sie,

gdybym dzis szukal alternatywy dla zwyklego kompakta.

Kompakt moim zdaniem jest irytujacy i niepraktyczny.

Mowie to w oparciu o wlasne doswiadczenia z Civic.

Twarde zawieszenie nie lubi nawet niewielkich nierownosci,

a haldy zalegajacego sniegu sa nie do przejscia.

Jesli Juke jest jeszcze gorszy, no to kwa przepraszam.

Zajebisie sie pomylilem ale wine zwalam na Nissana.

Ty wmawiasz mi, ze go polecam a do tego dodajesz SX4,

o ktorym, innymi slowy, napisalem, ze nie mam zdania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Pytam, bo nie chce mi

> się wierzyć żeby ktoś kto nimi jeździł, chciał je komuś >polecić (w szczególności Juke'a)...

Moja Mamuska smigala SX4 ,teraz smiga moja mulher.gif

Jukiem jezdza tesciowie (przesiedli sie z almery n16 dlatego nawet sie nie zdziwilem jak sie dowiedzialem ,ze kupili ten crap)

SX4 moge polecic bo to przyjemne i bezproblemowe autko...

Juke - hmm... tesciowie maja powiedziane ,ze jak beda do nas wpadac maja parkowac conajmniej 3 domy dalej ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Piszesz też o SX4 4x4, że może to być doskonały samochód. Otóż oba ta auta są niezwykle daleko od

> doskonałości, a jeśli polecasz Juke'a komukolwiek, to znaczy że go nie lubisz...

to napisz cos wiecej bo mnie ciekawosc zje dlaczego to taki shit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.